Hlavní navigace

Názory k článku Zapojení set-top-boxu: problémy a řešení

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 10. 2005 23:20

  rys (neregistrovaný)
  Chtel bych vedet, proc vyrobci zarizeni neprisli se specifikaci propojeni zarizeni pomoci sitoveho propojeni, jak je zvykem u PC siti. Jednoduchy maly konektor a dostupna kabelaz. Kazdemu zarizeni by se priradila IP adresa a stacil by jediny spoj mezi zarizenimi, zadne zapojovani do krize a dale problemy s zvukovymi vystupy atd.
  Jasne ze kazdy dnes si neporidi vse nove, ale postupnou nahradou by se to dalo resit.
  Ja mam treba v TV scart-y , ktere se konstrukcne opiraji o desku se soucastkami a pokud jsem drive casteji delal ruzna propojovani, pak vlivem tlaku (fuj jak se blbe zasunuje scart) se nektere spoje vyviklaly a zpusobilo to problem s nedostatecnym kontaktem.
 • 14. 2. 2006 8:56

  Jan Židek (neregistrovaný)
  Chtěl bych vědět , zda může mít vliv na vypadávání barvy vysoká úroveň některého analogového TV signálu či dokonce signálu kanálu pro dig. signál . Projevuje se mi tento jev na kobinovaném SET TOP BOXU se satelitním . Při sledování satelitního kanálu se tento jev neprojeví , ale při ČT 4 sport vypadává a když vapadne tak pak všude , musí se vypnout a znova zapnout. Poraďte děkuji.
 • 10. 9. 2009 12:01

  bez přezdívky
  Dobrý den,

  měl bych technický dotaz, koupil jsem si set top box Philips DTR 220. Bydlím v Hradci Králové kde skončilo analogové vysílání ČT2. Set top box jsem propojil podle návodu naladil jsem digitální příjem čt1, čt2, čt5, čt24. Když chci ale sledovat Novu a Primu, které tu digitálně nevysílají a vypnu set top box abych přijímal analogový signál z televize, programy mi to vůbec nechytí. Pomůže pouze přepnutí anténního kabelu ze set top boxu zpátky do televize což mi pochopitelně vadí. Můžete mi prosím poradit?

  Díky.