Hlavní navigace

Zástupci Retro Music TV uvažují o vlastním moderovaném pořadu

2. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podle jednatele televize Pavla Attela je třeba stanici Retro Music Television opět posunout o něco dál. Proto se v hlavách jejích zástupců rodí myšlenka pořadu, který bude moderovaný.

Hudební kanál Retro Music Television se za dobu téměř své dvouleté existence dobře etabloval na našem trhu. Všimli si ho kabeloví a IPTV operátoři, figuruje v nabídce satelitních služeb CS Link a Skylink a diváci také pravidelně vstupují do jeho vysílání prostřednictvím víkendového pořadu Jukebox, ve kterém zaznívají jejich oblíbené písničky. Jde o inspiraci formátem VH1 Jukebox. Retro Music Television se ostatně charakterizuje jako jakási česká odpověď na stanici VH1 Classic.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Retro Music Television hraje od neděle nově největší hity 20. století

Jednatel televize Pavel Attel ale tvrdí, že není možné zůstat na místě a je třeba tento program dále rozvíjet. Proto by se měl ve vysílání objevit konečně také moderovaný pořad. To je něco, s čím se diváci Retro Music TV doposud nesetkali. Nerad bych zatím prozrazoval, o co půjde. V současné době koncept diskutujeme, uvedl pro DigiZone.cz Attel. Formát by měl ale pochopitelně tematicky zapadat do zaměření televize. Na moderovaném vysílání už od počátku staví TV Óčko, která však cílí na mladé.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).