Hlavní navigace

Bývalý šéf programu 24cz moderuje nový pořad na UPC Express

2. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

2. 5. 2008

Kabelová společnost UPC získala ke spolupráci moderátora Antonína Zelenku, kterého si mohou diváci pamatovat z obrazovky parlamentní televize 24cz, ale také z někdejšího nedělního diskusního pořadu České televize V pravé poledne. Zelenka moderuje nový diskusní pořad Duel na promo kanálu UPC Express.

Duel Antonína Zelenky je čtrnáctidenník a délka diskuse moderované tímto známým rozhlasovým a televizním novinářem je třicet minut. Jako vůbec první se Duelu zúčastnila místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Miroslava Němcová (ODS) a europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf. Tématem byl především 1. máj, sdělil tiskový mluvčí UPC František Malina.

KL22_nominace

UPC Express pořad vysílá denně od 9:00, 13:00, 19:00 a 22:30. Po premiéře jej v následujících dnech několikrát reprizuje. Diváci si jej mohou přehrát také na internetové stránce producenta Duelu, společnosti Sat Plus, na adrese www.satplus.cz. UPC Express je součástí všech programových nabídek analogové i digitální kabelové televize UPC a přijímá ho 600 tisíc domácností.

Antonín Zelenka pracoval do loňského září jako programový ředitel a moderátor parlamentní televize 24cz. Po zániku této stanice úzce spolupracoval s Regionální televizní agenturou (RTA) Jaroslava Berky. Od března 2007 je členem Rady Českého rozhlasu. Na přelomu let 2000 a 2001 pracoval v týmu ředitelky zpravodajství ČT Jany Bobošíkové, proti kterému se vzbouřili redaktoři ČT.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.