Hlavní navigace

Zemřel spolupracovník DigiZone.cz Michal Hoftich

14. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 7. 2011

Ve věku 54 let zemřel 7. července v motolské nemocnici spolupracovník serveru DigiZone.cz Michal Hoftich. Ten sice pro náš web nikdy nenapsal žádný text v podobě aktuality nebo článku, ovšem pravidelně posílal tipy do redakční e-mailové schránky, byl na blízku redaktorům a radil čtenářům a diskutujícím, kteří se ptali ať už pod články nebo aktualitami, případně přímo na fóru.

Marketing Meeting balicek

Z ARCHIVU: Výběr z diskusních příspěvků Michala Hofticha na DigiZone.cz

Kromě toho, že Hoftich úzce spolupracoval s DigiZone.cz, byl také aktivním členem Československého DX klubu (CSDXC), který se věnuje dálkovému příjmu signálu na všech vlnách. Jeho specialitou byla především digitální televize ze satelitu a také VKV rozhlas. V poslední době se věnoval také vlnám v pásmu DV, KV a SV. Hofticha na sklonku života trápily časté zdravotní problémy, které ho čím dál tím častěji nutily k pobytu v nemocnici. Bývalý spolupracovník DigiZone měl dva syny a jednu nevlastní dceru. Hoftich vystupoval na fóru nejprve pod vlastním jménem a později pod pseudonymem Pavel Krásný.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).