Hlavní navigace

Zítra startuje vývojářská konference Google I/O 2013, sledujte ji živě

14. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V San Franciscu bude zítra zahájen další ročník konference Google I/O. Můžete se ji zúčastnit na dálku díky akcím I/O Extended. K dispozici bude ale i online přímý přenos.

Už zítra odstartuje v San Francisku další ročník vývojářské konference Google I/O 2013. Opět to budou tři dny plné zajímavých odhalení a inspirujících přednášek.

Pokud vás zajímají aktuální novinky z “dílny” Googlu, ať už jde o Mapy Google, Android, Chrome, Google+ nebo další produkty a služby, nezapomeňte si naladit přímý přenos na https://developers.google­.com/events/io/io-live.

Oficiální zahájení konference začíná už ve středu 15. května v 18:00 (středoevropského času). Sledovat naživo budete moci i další vybrané prezentace, rozhovory a dema. Konference se můžete zúčastnit i na dálku na lokálně organizovaných akcích I/O Extended a zažít atmosféru konference společně s komunitou. 

CIF23

Například Google Extended I/O 2013 v Praze, kterou pořádá GDG ČVUT a GDG Prague proběhne v prostorách FIT ČVUT v pražských Dejvicích. Akce začíná zítra v 17 hodin. Vstup je zdarma po předchozí registraci.

Podobné setkání je naplánováno i v Liberci. Účast je omezená na 40 geeků. Registrovat se můžete zde. Akce odstartuje zítra v 16 hodin v Coyote Diners & Bar. Dan Franc a Filip Hráček, kteří budou přímo v dějišti konference, zprostředkují přítomným pohled do zákulisí Google I/O. 

Součástí akce bude i celonoční hackaton, který potrvá až do druhého dne, kdy bude v dopoledních hodinách vybrán vítězný tým.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).