Hlavní navigace

Jaké jsou zkušenosti se systémem ENUM po roce provozu?

15. 11. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Jaké jsou zkušenosti s novou technologií ENUM, která umožňuje bezplatné volání po Internetu, se dozvíte na na konferenci a výstavě IP Telephony Workshop. Budoucnost této technologie nastíní Pavel Tůma, manažer projektu ENUM ve sdružení CZ.NIC, které je pověřeno zavedením a správou systému ENUM. 4. ročník IP Telephony Workshop se koná 20. – 21. listopadu v pražském hotelu Olympik Artemis. Na konferenci se představí přední světové společnosti v oboru jako např. Cisco Systems, Dialogic, Avaya,…

Jaké jsou zkušenosti s novou technologií ENUM, která umožňuje bezplatné volání po Internetu, se dozvíte na na konferenci a výstavě IP Telephony Workshop. Budoucnost této technologie nastíní Pavel Tůma, manažer projektu ENUM ve sdružení CZ.NIC, které je pověřeno zavedením a správou systému ENUM.

4. ročník IP Telephony Workshop se koná 20. – 21. listopadu v pražském hotelu Olympik Artemis. Na konferenci se představí přední světové společnosti v oboru jako např. Cisco Systems, Dialogic, Avaya, DAMOVO, Panasonic. Ericsson a další.

Registrace a další informace najdete na www.iptw.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).