Hlavní navigace

Zmapuje ČT roční existenci paterčat z Milovic? Registruje si ochrannou známku

1. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Mediální skupina Prima si pro změnu registruje ochrannou známku Vinaři patřící jejímu očekávanému seriálu s Václavem Postráneckým. Na obrazovce se objeví pravděpodobně na podzim.

Vše nasvědčuje tomu, že na Kavčích horách vzniká projekt, který zmapuje existenci takzvaných Milovických paterčat. 2. června tomu byl přesně rok, co se narodila matce Alexandře Kiňové žijící na Nymbursku s jejich otcem. Ochrannou známku „Milovická paterčata“ si registruje Česká televize na Úřadu průmyslového vlastnictví (ÚPV). O tom, jakou však projekt bude mít podobu a zdali půjde o dokument, případně doku reality, programový šéf Milan Fridrich mlčí. Další variantou názvu by pak mohla být Paterčata. Kavčí hory si taktéž registrují Příběhy neobyčejné energie. Oba formáty mají běžet na podzim.

Dvě varianty ochranných známek týkajících se paterčat z Milovic
Autor: ÚPV

Dvě varianty ochranných známek týkajících se paterčat z Milovic

Ochrannou známku Vinaři si pak registruje pro změnu mediální skupina Prima. Není žádný pochyb o tom, že se týká stejnojmenného seriálu, který by se měl na obrazovce hlavního kanálu objevit na podzim. Objeví se v něm Václav Postránecký, Tereza Kostková Hynek Čermák. Primě unikly před několika týdny informace ohledně Vinařů do bulvárního tisku, obratem proto ještě ve stejný den, na konci května, reagovala vydáním tiskové zprávy. O režii se v případě seriálu, který se, jak již název napovídá, bude točit okolo tématu spojenému převážně s jižní Moravou, postará Jiří Vejdělek.

Ochranná známka registrovaná k seriálu Vinaři společností FTV Prima
Autor: ÚPV

Ochranná známka registrovaná k seriálu Vinaři společností FTV Prima

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).