Hlavní navigace

Změny na ČT 1: Místo Bubílkové dokumenty, Detektor skončil

19. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 3. 2008

První program České televize upravil od tohoto týdne programové schéma pro úterní večery a pozastavil vysílání pořadu Detektor. Zábavnou talk show Zuzany Bubílkové Co týden vzal televize posunula až na 21:40, přičemž od 20 hodin nabízí kanadské dokumentární rekonstrukce Letecké katastrofy. Po odvysílání tohoto cyklu se diváci mohou těšit na unikátní dokumenty BBC, sdělil mluvčí ČT Ladislav Šticha. Mezi dokument a pořad Co týden vzal zařadila ČT 1 zábavný pořad Karla Šípa Všechnopárty se začátkem ve 20:55 hod.

Na úterý 8. dubna je připraven dokument Zažili skutečnou katastrofu o přísně tajné misi jednotky Delta v Íránu v roce 1980. V úterý 15. dubna mapuje dokument BBC Bermudský trojúhelník, kolik lodí a letadel se v této lokalitě ztratilo za posledních sto let, přiblížil Šticha programové priority Jedničky pro následující úterní večery.

Cloud23

Vysílací čas změní i autorské čtrnáctideníky Pavlač Ester Kočičkové a Burianův svět žen. Od 1. dubna v úterním večeru posouvají již na 22:10 hodin a na ně navazují hudební folkové magazíny. Další programy jsou vysílány ve stejném řazení, na jaké jsou diváci zvyklí, sdělil mluvčí.

Po vlně kritiky Česká televize pozastavila vysílání pořadu Detektor. O jeho dalším možném vývoji se současné době diskutuje. ČT bude milovníky pořadů o tajemstvích a záhadách včas informovat buď o obnovení série nebo o přípravě pořadu podobného, uvedl Šticha.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).