Hlavní navigace

Zneužili mě pro předvolební kampaň, tvrdí moderátorka Událostí Voldánová

25. 2. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 2. 2010

Moderátorka Události České televize Jolana Voldánová tvrdí, že byla zneužita časopisem Pražan, který patří straně Věci veřejné, pro politickou předvolební kampaň. Na přelomu loňského srpna a září mu totiž poskytla rozhovor, který se zde však objevil až teď. Ze slov redaktora jsem pochopila, že jde o rozhovor pro časopis o Praze a pro obyvatele první městské části, uvádí v tiskovém sdělení novinářům Voldánová.

UXD

Když jsem rozhovor poskytovala, neměla jsem bohužel nejmenší tušení, že je spojován s nějakou politickou stranou. Neupozornil mě na to ani autor článku, ani nikdo z redakce, stěžuje si dále populární moderátorka, kterou mrzí, že časopis použil půl roku starý rozhovor až nyní, v době, kdy se blíží volby. Tisková mluvčí Věcí veřejných Petra Hrušová serveru DigiZone.cz řekla, že strana připravuje k záležitosti tiskové prohlášení a do té doby se nebude na dané téma vyjadřovat.

Zprávu budeme aktualizovat, jakmile se k záležitosti vyjádří politická strana Věci veřejné.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.