Hlavní navigace

Zpěvačka Amy Winehouse zemřela. Mimořádně ji připomene MTV Hits

24. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 7. 2011

AKTUALIZOVÁNO 22:15 Ve věku 27 let byla nalezena včera mrtvá ve svém londýnském bytě britská popová, soulová, jazzová a R’n’B zpěvačka Amy Winehouse. Média ji označila jako nejtalentovanější ve své generaci. Příčina smrti prozatím nebyla oznámena, ale vzhledem k tomu, že Winehouse byla závislá na drogách a alkoholu, a dokonce se i léčila, dá se počítat s tím, že na jejím skonu má vliv právě tato skutečnost.

MM socky3

Zpěvačka vydala pouze dvě alba, ovšem ukázala v nich svůj mimořádný talent a především nezaměnitelný hlas. Celosvětový úspěch zaznamenala hlavně díky druhé desce Back To Black, tu vydala v roce 2006, z níž pochází například singly Rehab, You Know I’m No Good, Back To Black nebo Valerie. Na smrt zpěvačky zareagovaly jako první programy pod hlavičkou MTV. Stanice MTV Hits dnes nasadí od 22 hodin hudební blok Amy Winehouse: A Tribute. Óčko a tuzemská MTV se o smrti zpěvačky nezmínily prozatím ani na svém webu.

AKTUALIZACE 22:15 – Stanice MTV Hits nakonec hudební speciál věnovaný zpěvačce Amy Winehouse vůbec neodvysílala, přesto, že ho uvedla v programovém schématu na svých webových stránkách. Místo něho pokračoval hudební blok Nothing But Hits. Všem čtenářům, kteří se na videografii této zpěvačky se omlouváme, ale chyba není na naší straně.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.