Hlavní navigace

Evropská zpravodajská jednička Euronews vstoupila na iPady a iPhony

20. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 5. 2011

UVNITŘ NÁHLED Panevropský kanál Euronews, který je podle posledního Evropského mediálního a marketingového průzkumů (EMS) z pohledu týdenního podílu na publiku nejsledovanějším zpravodajským kanálem na starém kontinentu, vstoupil se svým vysíláním do mobilních zařízení od společnosti Apple, tedy tabletů iPad a telefonů iPhone. V červnu se počítá také se spuštěním aplikace pro OS Android.

ČTĚTE TAKÉ: Zpravodajským kanálem číslo 1 v Evropě je Euronews

Majitelé iPadů a iPhonů se tak nyní mohou připojit k internetu a zjistit nejnovější informace ze světa prostřednictvím Euronews LIVE. Aplikace je prozatím dostupná pouze v angličtině, francouzštině a perštině, v dohledné době však bude dostupných až osm dalších jazyků bez nutnosti aktualizace – arabština, němčina, italština, portugalština, ruština, španělština, turečtina a ve druhé polovině roku i ukrajinština. Euronews LIVE je dostupná v AppStore zdarma a není nutné za ni platit.

Pro uživatele iPadů je download Euronews LIVE na iTunes připraven tady:
http://itunes­.apple.com/gb/ap­p/euronews-tv-live/id4299046­96?mt=8

Pro uživatele iPhonů je download Euronews LIVE na iTunes připraven zde:
http://itunes­.apple.com/sn/ap­p/euronews-live/id4323232­38?mt=8

UXD

Ukázka aplikace živého vysílání Euronewsu pro tablet iPad. (Foto: Euronews)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.