Hlavní navigace

Zpravodajský kanál ČT 24 zahájil vysílání v mobilním telefonu iPhone

10. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 8. 2010

Vysílání zpravodajského kanálu ČT 24 si mohou od dnešního dne pustit také majitelé mobilního telefonu iPhone. Jak upozornil server Mediář.cz, není třeba instalovat žádnou novou aplikaci. Doplněk byl implementovat do již fungujícího portálu Čtyřiadvacítky, který je speciálně upraven pro tato zařízení. Živé vysílání najdou zájemci v dolní části displeje iPhonu, a to buď ve formě videa nebo audia.

BRAND

K TÉMATU: ČT 24 spustí během léta vysílání do telefonů iPhone

Aplikace ČT 24 – Zpravodajství nabízí dále informace z domova i ze světa formou titulků a několika prvních slov z perexového odstavce. V případě, že se zájemce chce dozvědět více, stačí pouze, když se prstem dotkne vybrané zprávy a ta se mu následně otevře. Obsah se dělí na zpravodajství z domova a ze zahraničí. V případě, že jste aplikaci pustili například včera a dnes, pak se vám úvodní stránka okamžitě zaktualizuje na aktuální dění. Své místo zde mají dva vlajkové pořady ČT 24 – interaktivní Hyde Park a pochopitelně také Otázky Václava Moravce.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).