Hlavní navigace

Zpravodajský portál Českého rozhlasu byl uzpůsoben pro iPady. Navíc je v HD

Lukáš Polák

Majitelé tabletů iPad od společnosti Apple si nyní mohou stáhnout z iTunes aplikaci Zprávy ČRo HD, která jim zdarma přinese veškerý obsah portálu zpravy.rozhlas.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Portál zpravy.rozhlas­.cz, který patří do portfolia webů Českého rozhlasu, je nyní dostupný i ve velikosti pro majitele tabletů iPad od společnosti Apple. Zprávy ČRo HD nabízejí aktuální informace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Aby se k této aplikaci zájemce dostal, stačí, když si ji najde zdarma prostřednictvím iTunes. Obsah je možné i stáhnout a později prohlížet v režimu offline.

Wt100_SEO

ČTĚTE TAKÉ: Videopůjčovna Topfun už i v mobilech iPhone a tabletech iPad

Volit je možné ze zpráv z domova, ze světa, z ekonomiky, sportu, kultury či vědy. Prostřednictvím aplikace jsou přístupné také komentáře a analýzy, uvedla při příležitosti představení aplikace vedoucí internetového zpravodajství Českého rozhlasu Kateřina Křenová. Push notifikace jsou volitelné a upozorňují na hlavní články portálu zpravy.rozhlas.cz. Přehledné seriózní zpravodajství v aplikaci nabízí možnost upravit si výběr informací v hlavním feedu. Nejdůležitější zprávy nicméně ani tímto výběrem čtenáři neujdou. Na vývoji aplikace se podílela společnost Mediawork.


Český rozhlas

Náhled aplikace Zprávy ČRo HD od Českého rozhlasu.


Český rozhlas

Náhled aplikace Zprávy ČRo HD od Českého rozhlasu.