Hlavní navigace

Zpravodajský portál Českého rozhlasu byl uzpůsoben pro iPady. Navíc je v HD

10. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Majitelé tabletů iPad od společnosti Apple si nyní mohou stáhnout z iTunes aplikaci Zprávy ČRo HD, která jim zdarma přinese veškerý obsah portálu zpravy.rozhlas.cz.

Portál zpravy.rozhlas­.cz, který patří do portfolia webů Českého rozhlasu, je nyní dostupný i ve velikosti pro majitele tabletů iPad od společnosti Apple. Zprávy ČRo HD nabízejí aktuální informace 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Aby se k této aplikaci zájemce dostal, stačí, když si ji najde zdarma prostřednictvím iTunes. Obsah je možné i stáhnout a později prohlížet v režimu offline.

ebf - tip do článku - debata

ČTĚTE TAKÉ: Videopůjčovna Topfun už i v mobilech iPhone a tabletech iPad

Volit je možné ze zpráv z domova, ze světa, z ekonomiky, sportu, kultury či vědy. Prostřednictvím aplikace jsou přístupné také komentáře a analýzy, uvedla při příležitosti představení aplikace vedoucí internetového zpravodajství Českého rozhlasu Kateřina Křenová. Push notifikace jsou volitelné a upozorňují na hlavní články portálu zpravy.rozhlas.cz. Přehledné seriózní zpravodajství v aplikaci nabízí možnost upravit si výběr informací v hlavním feedu. Nejdůležitější zprávy nicméně ani tímto výběrem čtenáři neujdou. Na vývoji aplikace se podílela společnost Mediawork.


Český rozhlas

Náhled aplikace Zprávy ČRo HD od Českého rozhlasu.


Český rozhlas

Náhled aplikace Zprávy ČRo HD od Českého rozhlasu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).