Hlavní navigace

Zuna nesmí do listopadu pracovat pro žádnou televizi

2. 6. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 6. 2006

Odcházející moderátor Televizních novin na Nově Pavel Zuna má s televizí smlouvu s nekonkurenční doložkou, která mu zakazuje po dobu čtyř měsíců po odchodu z Barrandova pracovat pro jinou televizní stanici. Zuna Novu opustí k 30. červnu, pro jinou televizi by tedy mohl pracovat nejdříve od letošního listopadu. Moderátor tvrdí, že zatím neví, co bude po odchodu z Novy dělat.

ICTZ23

V tuto chvíli vím jen to, že k 30. červnu odcházím na vlastní žádost dohodou, a co bude dál, to se teprve uvidí. Možná to dopadne tak, že si chvíli odpočinu a pak začnu něco hledat. Neodcházím kvůli nějaké konkrétní nabídce, řekl Zuna tento týden deníku Právo. Na otázku, zda zvažuje působení v jiní televizi, Zuna odpověděl: Možné je všechno, i když si nejsem jistý, jestli by o mě nějaká konkurenční televize stála právě proto, že jsem byl tolik spojen s Novou.

Začátkem letošního roku do médií pronikly informace o tom, že podnikatel Jiří Šmejc, který dříve spoluvlastnil televizi Nova a nyní pracuje pro finanční skupinu PPF, nabídl Zunovi místo marketingového ředitele moskevské pobočky společnost Home Credit. PPF tuto informaci potvrdila, Zuna se k ní odmítl vyjádřit. Před měsícem ale PPF tuto pozici nabídla viceprezidentovi mobilního operátora Vodafone Igoru Přerovskému, který ji přijal.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.