Hlavní navigace

Zuzana Bubílková nastoupila na Primu, bude dramaturgyní Partie

29. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Pozice dramaturgyně je pro Zuzanu Bubílkovou prý teprve jejím druhým pracovním poměrem. „Od roku 1984 pracovala vždy jen na volné noze,“ uvedla Prima.

Někdejší tvář Politické střelnice na TV Barrandov, moderátorka Zuzana Bubílková, nastoupila do týmu stanice Primy family. Televizi bude pomáhat jako dramaturgyně s pořadem Partie. Na Primě bude především řídit výběr témat a hostů do Partie a podílet se společně s moderátory pořadu Janem Punčochářem a Lenkou Pastorčákovou na scénáři. Na tuto neděli se Zuzaně Bubílkové podařilo pozvat exprezidenta Václava Klause, uvedl vedoucí PR a tiskový mluvčí FTV Prima David Vaníček. Bubílková se na obrazovce TV Barrandov objevila naposledy loni v říjnu, nové vedení stanice pořad Politická střelnice zrušilo.

BRAND

Zuzana Bubílková má nové působiště, je dramaturgyní Partie na Primě family
Autor: FTV Prima

Zuzana Bubílková má nové působiště, je dramaturgyní Partie na Primě family

Z ARCHIVU: Nové vedení Barrandova ruší Politickou střelnici, satirický pořad Zuzany Bubílkové

Zuzana Bubílková se narodila 11. května 1952 ve Zlíně. Ve svých devíti letech se musela kvůli léčbě jejího otce z tuberkulózy s rodinou odstěhovat na Slovensko. V Bratislavě vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Komenského. Praxi začala v rozhlasovém pořadu Pozor, zákruta! Později pracovala jako zástupce šéfredaktora zpravodajství v STV a v Česku působila hned v několika televizích. Je autorkou řady knih, např. Co kamery neviděly, Co týden (ne)dal nebo románu Celebrity. Prima si pochválila, že se jí Bubílkovou podařilo získat do týmu. Jde prý teprve o její druhý zaměstnanecký poměr v životě. Od roku 1984 pracovala jen „na volné noze”, upřesnil Vaníček.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).