Hlavní navigace

Zvukové lišty Samsung nyní se streamovací službou v ceně

17. 10. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Samsung
Od pondělí nabízí výrobce možnost vyzkoušet si zdarma s nákupem „soundbaru“ i audioslužbu Tidal, kterou najdete mj. v televizorech Loewe.

Nabídka platí při nákupu jakékoli zvukové lišty (soundbaru) značky Samsung a konkrétně se jedná o službu Tidal Hi-Fi. Korejský výrobce udává její hodnotu na 990 Kč.

Tidal je server s bezztrátovou muzikou (ale i se „ztrátovou“) dostupný za měsíční předplatné. K dispozici je na všech možných platformách a nabízí více než 46 milionů skladeb, 190 000 videí a také exkluzivní nahrávky. To vše bez reklam. Tidal podporuje i hudbu v nastupujícím formátu MQA, 24 bitů/96 kHz.

K TÉMATU: Loewe aktualizovalo. Má i certifikaci serveru Tidal pro bezztrátové streamování hudby

Test Loewe Bild 5.55 OLED set plus vyzkoušení streamovací audio služby Tidal

cif 24 - early cena - média

Akce Samsungu se týká pouze nových zákazníků Tidalu, odstartovala včera, tedy 16. října 2017, a potrvá do 31. ledna 2018. V rámci služby si podle tiskové zprávy „můžete zapnout tzv. Streaming Quality Hi-Fi/Master“ a hledat takto označená alba. Využít lze také některý z mnoha playlistů.

K čerpání balíčku Tidal Hi-Fi stačí odeslat kopii účtenky a sériové číslo produktu, a to do 14 dnů od zakoupení zvukové lišty. Do dvou týdnů od ověření registrace vám bude zaslán potřebný kupon. Další podrobnosti na webu Samsungu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).