Hlavní navigace

AAA Poptávka

Mafra prodává službu AAApoptávka.cz, získává ji majitel konkurenční ePoptávky

Mediální dům Mafra prodává službu AAApoptávka.cz do rukou společnosti B2M, která provozuje portál ePoptávka.cz. Nový majitel uvádí, že tímto krokem získal 70procentní podíl na trhu poptávkových služeb. Cenu transakce firmy nezveřejňují. „Měsíčně…

Vojtěch Lambert (Službomat): S naším příchodem na trh se něco pohnulo

Službomat pod sebou sdružuje 27 000 firem a živnostníků, nedávno oslavil milionté vyhledání a pomalu začíná uvažovat i o růstu mimo hranice České republiky.

Doba čtení: 7 minut

Pavel Matoušek: (IMGroup): Po prodeji AAA Poptávka se chystám na rozvoz jídla

Pavel Matoušek na konci srpna prodal mediální skupině MAFRA zbývající podíl serveru AAA Poptávka, který sám vybudoval. Už brzy ale spustí novou službu.

Doba čtení: 10 minut

Provozovateli ePoptávky vzrostly tržby o 22 % meziročně

Společnost B2M.cz doufá, že za celý rok 2013 se jí podaří utržit přes 118 milionů korun. Sedmdesát procent toho plyne z dodavatelských poplatků na ePoptávce.

Doba čtení: 1 minuta

Mafra kupuje od Pavla Matouška AAA Poptávku [doplněno]

Miroslav Motejlek dnes vydal zprávu, podle které Mafra kupuje od Pavla Matouška jeho službu aaapoptavka.cz. Miroslav Motejlek v tom vidí snahu o snížení závislosti Mafry na vydavatelství. Mafra dnes po poledni zprávu potvrdila. Uvádí, že „strategií mediální skupiny MAFRA je vedle posílení printových aktivit využití potenciálu růstu v digitální oblasti“. Poněkud upřesňuje, že v AAA Poptávka získala „většinový podíl“.

18. 10. 2012 13:54
Doba čtení: 1 minuta