Hlavní navigace

Centrum Mail

Seznam zpřísňuje pravidla proti spamu. Bude kontrolovat doménu

Portál začne uživatelům svých freemailových služeb čistit poštu od spamu pomocí přísnějších regulí. Novinka začne fungovat v dubnu.

Jan Beránek

15. 1. 2015 12:04
Doba čtení: 1 minuta
Bezpečnost

Možná se dostanete do cizí schránky na Centrum Mail, účty jsou ale prý v bezpečí

Na webmailu Centrum Holdings se můžete ocitnout v cizí poštovní schránce a číst i posílat e-maily. Centrum Holdings ale odmítá, že by šlo o jejich problém.

Daniel Dočekal

14. 6. 2013 6:30
Doba čtení: 4 minuty

AKTUALIZOVÁNO: Centrum.cz: E-maily jsou opět v provozu, uživatelé nepřišli o žádná data

Dlouhý výpadek freemailu na portálech Centrum.cz, Atlas.cz a Centrum.sk se podařilo před 15:00 vyřešit, řekl Lupě mluvčí Centrum Holdings Jiří Hájek. „Schránky teď postupně nabíhají do normálního režimu,“ píše firma také na svém blogu. Uživatelé podle něj nepřijdou o žádná data, která ve svých schránkách měli. V neděli výpadek zasáhl všechny uživatele, dnes ráno pak podle Centra potíže přetrvávaly u asi třetiny schránek.

David Slížek

1. 10. 2012 23:50
| 6
Doba čtení: 1 minuta

AKTUALIZOVÁNO: Centrum.cz a Atlas.cz se stále potýkají s výpadkem e-mailu

(AKTUALIZOVÁNO 1.10. 9:25) Problémy freemailu na portálech Centrum.cz (a Centrum.sk) a Atlas.cz pokračují. V pondělí ráno se řada uživatelů stále nemůže do svých schránek dostat. Podle mluvčího Centrum Holdings Jiřího Hájka může mít potíže až třetina uživatelů. Řešení problému odhadl řádově na hodiny. 

David Slížek

1. 10. 2012 10:05
Doba čtení: 2 minuty

Centrum Mail aneb e-mailoví klienti ještě nevymřeli

Ze stáje Centrum Holdings vyšel nový e-mailový program Centrum Mail. Podívali jsme se mu na zoubek a proklepli jsme i konkurenci. Používá však e-mailové klienty vůbec ještě někdo? I to jsme zkoumali.

Jiří Macich ml.

27. 4. 2012 6:30
Doba čtení: 17 minut