Hlavní navigace

Google Music

Ostré Google Music spuštěno, stále jsme ve špatné části světa

Online úložiště pro 20 tisíc skladeb zdarma, Android Market doplněný o možnost nakupovat hudbu i z mobilních telefonů a tabletů (včetně partnerství s T-Mobile v USA), častá nabídka skladeb zdarma, propojení s Google+ a možnost sdílet zakoupenou hudbu s přáteli.

Doba čtení: 3 minuty

Google dnes zřejmě spustí Google Music Store, na webu se objevily první screenshoty

Google dnes na tiskové konferenciv Los Angeles zřejmě představí Google Music Store. Samotný Google Music byl spuštěn už před několika měsíci, v současné době však funguje jen jako úložiště pro hudbu, kterou si může uživatel po připojení na Internet přehrávat na libovolném zařízení. Google však zatím hudbu neprodával, protože se mu nepodařilo dohodnout s hudebními vydavateli. 

15. 11. 2011 7:31
Doba čtení: 1 minuta

Google prý (opět) chystá obchod s hudbou - Google Music Store. A už brzy

Podle řady zahraničních zdrojů chystá Google spustit Google Music Store ve velmi blízké budoucnosti. Samotné Google Music již spuštěné je, ale nejde o „obchod“, který by byl schopen konkurovat iTunes (a ani dalším hráčům) – jde o úložiště pro hudbu. A právě v této „okleštěné“ podobě bylo Google Music spuštěno poté, co se Google nepodařilo dohodnout s hudebními vydavateli na podmínkách prodeje hudby.

15. 10. 2011 10:29
Doba čtení: 1 minuta

Google Music: hudební sklad bez bonusů

Služba Google Music patří k těm, o kterých se hodně mluví a píše ještě před jejich oficiálním představením. Nyní ale běží již několik týdnů, a tak se na ni můžeme blíže podívat na základě reálných uživatelských zkušeností. Jak Google zvládl svou dlouho očekávanou hudebně-cloudovou službu?

Doba čtení: 6 minut