Hlavní navigace

Kindle Fire

Skype hlasí novinky: z Windows Phone umí posílat zprávy s vloženými fotkami

Skype pro Windows Phone se dočkal nových funkcí. Odhalena byla verze optimalizovaná pro Kindle Fire Phone. Microsoft také chystá čistku, která může některé uživatele odstřihnout od služby.

Jiří Macich ml.

8. 8. 2014 20:27
Doba čtení: 2 minuty

Telefon, který zjednoduší nakupování. Amazon představil svůj Fire Phone

3D efekty a totální propojení se službami největšího světového obchodu. Novinka bude samozřejmě časem dostupná v běžných obchodech. Zatím má ale exkluzivitu americký AT&T.

Jan Beránek

19. 6. 2014 10:51
Doba čtení: 1 minuta

Amazon prý letos představí tři nové modely tabletu Kindle Fire

Inovovaná řada tabletů dostane do vínku nový design a displeje s vyšším rozlišením. Spouštěcí tlačítko se přestěhuje z boku na zadní stranu a tablety také ztratí na váze.

Martin Vyleťal

10. 7. 2013 9:31
Doba čtení: 1 minuta

Amazon na prodeji Kindle Paperwhite a Kindle Fire nevydělává ani dolar

„Hardware prodáváme za výrobní cenu, tak abychom pokryli náklady“ potvrdil šéf firmy Amazon Jeff Bezos v rozhovoru pro britskou BBC. Úspěch čteček a tabletů podle něj závisí na tom, kolik knih, časopisů, filmů nebo hudby jejich majitelé nakoupí. „Chceme vydělávat peníze, když lidé naše zařízení používají, ne když je kupují,“ dodal Bezos.

David Slížek

12. 10. 2012 12:50
Doba čtení: 1 minuta

Revoluce od Amazonu: tablet Kindle Fire HD 4G za 499 dolarů a čtečka Kindle Paperwhite

Amazonu se na dnešní předváděčce nových modelů v kalifornské Santa Monice povedlo novináře nadchnout. A právem: nová řada e-inkových čteček Kindle Paperwhite i nové modely tabletů Kindle Fire vypadají nadmíru zajímavě. Kindle Paperwhite se chlubí jemnějším dotykovým displayem s o 62 % vyšším počtem pixelů a o 25 % vyšším kontrastem. Největší novinkou je ale Amazonem patentová technologie LED podsvícení displaye, která umožňuje číst si i ve tmě. Světlo přitom nezáří z displaye do očí, jako je to…

David Slížek

6. 9. 2012 23:50
Doba čtení: 1 minuta

Amazon spouští svůj Appstore v Evropě, brzy bude následovat tablet Kindle Fire

Amazon expanduje se svým Appstorem, jehož prostřednictvím nabízí mobilní aplikace pro platformu Android, do Evropy. Dnes oznámil spuštění Appstore ve Velké Británii, Francii, Německu, Itálii a Španělsku. Spuštění Appstore, podle lidí obeznámených s plány společnosti, předznamenává zahájení prodeje tabletů Kindle Fire na zmiňovaných trzích. Prodej tabletu na nových trzích dává smysl, zejména kvůli podstatnému propadu prodejů Kindle Fire v prvním čtvrtletí, kdy se Amazonu podařilo prodat 750…

Martin Vyleťal

30. 8. 2012 11:48
Doba čtení: do minuty