Hlavní navigace

Mňam TV

Mňam TV dnes spouští vlastní pořady, nabídne konečně české kuchaře

Okolo Mňam TV už se vytvořila komunita fanoušků tohoto programu. Na internetu vzniklo několik jejích neoficiálních stránek a také profilů, mimo jiné na sociální síti Facebook.

Doba čtení: 1 minuta

Mňam TV vstoupí do peoplemetrového měření, program postupně obohatí

Stanice byla doposud pouze v zážehovém režimu a neobsahovala vlastní promo ani komerční přestávky. Mňam TV nabídne postupně i vlastní pořady s českými kuchaři.

Doba čtení: 1 minuta

Jak naladit Mňam TV? Podívejte se na pokrytí i operátory, kteří ji nabídnou

UVNITŘ TECHNICKÉ PARAMETRY A MAPY POKRYTÍ – Původní i akviziční obsah televize bude nabíhat postupně. Dnešní start je možné označit jako zážehový. S HD kvalitou se zatím nepočítá.

Doba čtení: 2 minuty

Kromě DVB-T a UPC se objeví Mňam TV i v nabídce Skylinku a O2TV

Mňam TV bude prvním neplaceným kanálem, který bude zachytitelný na běžnou anténu pro pozemní příjem. Stanice se stane součástí Regionální sítě 8.

Doba čtení: 1 minuta

Mňam TV nabízí prozatím animovanou obrazovku, ostré vysílání začne později

UVNITŘ VIDEO – Přímým konkurentem tohoto programu budou stanice TV Paprika a Food Network. Výhodou Mňam TV je skutečnost, že je dostupná jako neplacený kanál i v DVB-T.

Doba čtení: 1 minuta

České Radiokomunikace oficiálně potvrdily vstup Mňam TV do Regionální sítě 8

„V rámci všech celostátních multiplexů je kapacita 100% zaplněna, vysílatelům, kteří chtějí využít pozemní vysílání, můžeme tedy nabídnout prostor pouze v Regionální síti 8,“ informovaly ČRa.

Doba čtení: 1 minuta

Nový kulinářský kanál Mňam TV bude odbavovat hudební televize Óčko

Co se týká distribuce signálu na satelit, kde bude program pochopitelně také dostupný, zde bude program šířen s kódováním MPEG-4/AVC, a to na pozici 23,5 stupně východně.

Doba čtení: 1 minuta

Na mediální scéně bylo opět živo, jasno je hned o dvou nových stanicích

TÝDENNÍ REVIZE – Telekomunikační operátor O2 potvrdil start svého nového sportovního kanálu, licenci pro regionální DVB-T získala od vysílací rady kulinářská stanice Mňam TV.

Doba čtení: 5 minut

Mňam TV získala licenci pro DVB-T, odstartuje už na konci příštího týdne

Primárně se zaměří na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi, chybět nebudou například Emanuele Ridi či Jaroslav Žídek. Ve vysílání se objeví i diskusní pořady.

Doba čtení: 1 minuta

Další důvod pro naladění Regionální sítě 8: kulinářská Mňam TV

TÝDENNÍ REVIZE – Televizní diváci, kteří si ještě nenaladili signál nejnovějšího multiplexu Českých Radiokomunikací a jsou v jeho dosahu, budou mít brzy důvod to změnit

Doba čtení: 5 minut

Kde bude vysílat pozemně Mňam TV o vaření? Její provozovatel už má jasno

UVNITŘ MAPY POKRYTÍ – Stanice odstartuje 15. února. Mezi tvářemi, které se vysílání objeví, je možné jmenovat „Itala v kuchyni“ Emanuela Ridiho a Jaroslava Žídka.

Doba čtení: 2 minuty

Neplacená stanice Mňam TV odložila start na příští rok, vysílání zahájí v únoru

Dá se předpokládat, že program se objeví v některém z multiplexů Českých Radiokomunikací. Horkým kandidátem je v tomto směru Regionální síť 8 pokrývající krajská města.

Doba čtení: 1 minuta