Hlavní navigace

Mňam TV

Mňam TV má konečně web, připomíná dlaždicové řazení z Windows 8

Stanice je dostupná na řadě distribučních platforem. Primárním způsobem šíření je Regionální síť 8 Českých Radiokomunikací, která má své vysílače ve všech krajských městech.

Doba čtení: 1 minuta

Mňam TV dnes spouští vlastní pořady, nabídne konečně české kuchaře

Okolo Mňam TV už se vytvořila komunita fanoušků tohoto programu. Na internetu vzniklo několik jejích neoficiálních stránek a také profilů, mimo jiné na sociální síti Facebook.

Doba čtení: 1 minuta

Mňam TV vstoupí do peoplemetrového měření, program postupně obohatí

Stanice byla doposud pouze v zážehovém režimu a neobsahovala vlastní promo ani komerční přestávky. Mňam TV nabídne postupně i vlastní pořady s českými kuchaři.

Doba čtení: 1 minuta

Jak naladit Mňam TV? Podívejte se na pokrytí i operátory, kteří ji nabídnou

UVNITŘ TECHNICKÉ PARAMETRY A MAPY POKRYTÍ – Původní i akviziční obsah televize bude nabíhat postupně. Dnešní start je možné označit jako zážehový. S HD kvalitou se zatím nepočítá.

Doba čtení: 2 minuty

Kromě DVB-T a UPC se objeví Mňam TV i v nabídce Skylinku a O2TV

Mňam TV bude prvním neplaceným kanálem, který bude zachytitelný na běžnou anténu pro pozemní příjem. Stanice se stane součástí Regionální sítě 8.

Doba čtení: 1 minuta

Mňam TV nabízí prozatím animovanou obrazovku, ostré vysílání začne později

UVNITŘ VIDEO – Přímým konkurentem tohoto programu budou stanice TV Paprika a Food Network. Výhodou Mňam TV je skutečnost, že je dostupná jako neplacený kanál i v DVB-T.

Doba čtení: 1 minuta

České Radiokomunikace oficiálně potvrdily vstup Mňam TV do Regionální sítě 8

„V rámci všech celostátních multiplexů je kapacita 100% zaplněna, vysílatelům, kteří chtějí využít pozemní vysílání, můžeme tedy nabídnout prostor pouze v Regionální síti 8,“ informovaly ČRa.

Doba čtení: 1 minuta

Nový kulinářský kanál Mňam TV bude odbavovat hudební televize Óčko

Co se týká distribuce signálu na satelit, kde bude program pochopitelně také dostupný, zde bude program šířen s kódováním MPEG-4/AVC, a to na pozici 23,5 stupně východně.

Doba čtení: 1 minuta

Na mediální scéně bylo opět živo, jasno je hned o dvou nových stanicích

TÝDENNÍ REVIZE – Telekomunikační operátor O2 potvrdil start svého nového sportovního kanálu, licenci pro regionální DVB-T získala od vysílací rady kulinářská stanice Mňam TV.

Doba čtení: 5 minut

Mňam TV získala licenci pro DVB-T, odstartuje už na konci příštího týdne

Primárně se zaměří na vaření a zdravý životní styl s předními profesionály a osobnostmi, chybět nebudou například Emanuele Ridi či Jaroslav Žídek. Ve vysílání se objeví i diskusní pořady.

Doba čtení: 1 minuta

Další důvod pro naladění Regionální sítě 8: kulinářská Mňam TV

TÝDENNÍ REVIZE – Televizní diváci, kteří si ještě nenaladili signál nejnovějšího multiplexu Českých Radiokomunikací a jsou v jeho dosahu, budou mít brzy důvod to změnit

Doba čtení: 5 minut

Kde bude vysílat pozemně Mňam TV o vaření? Její provozovatel už má jasno

UVNITŘ MAPY POKRYTÍ – Stanice odstartuje 15. února. Mezi tvářemi, které se vysílání objeví, je možné jmenovat „Itala v kuchyni“ Emanuela Ridiho a Jaroslava Žídka.

Doba čtení: 2 minuty

Neplacená stanice Mňam TV odložila start na příští rok, vysílání zahájí v únoru

Dá se předpokládat, že program se objeví v některém z multiplexů Českých Radiokomunikací. Horkým kandidátem je v tomto směru Regionální síť 8 pokrývající krajská města.

Doba čtení: 1 minuta