Hlavní navigace

Vypni

Měsíční inspirační sloupek Adama Hazdry se zajímavými lidmi o zajímavých věcech, které nutně nemusí být internetově positivní.


Vypni s Davidem Spáčilem o virálním videu a job serveru pro videotvůrce

Kam směřuje virální video a proč při vývoji služeb dělat místo bety nejdřív gamma verzi? Ve volném pátečním cyklu Vypni přinášíme rozhovor s Davidem Havranem Spáčilem z Videoflot.cz.

Adam Hazdra

20. 7. 2012 6:30
Doba čtení: 5 minut

Vypni s Joe Heapym a Sophií Parker o lepším rozhraní služeb

Podle Bain&Co si 80 % firem myslí, že poskytují špičkové služby. Ovšem podle stejné studie si totéž myslí jen 8 % jejich zákazníků. V dalším Vypni se podíváme na nový obor, který se to snaží změnit jak u digitálních tak fyzických služeb.

Adam Hazdra

2. 12. 2011 6:30
Doba čtení: 5 minut

Vypni s Petrem Škyříkem nejen o startupech ve veřejném sektoru

Mentoring, finanční podpora a inovace se obvykle spojují se startem podnikání. Petr Škyřík na Masarykově univerzitě v Brně ovšem aplikuje stejný přístup na veřejné projekty. V příjemném prostředí kavárny Falk v Brně mi Petr nastínil, jaká motivace za jeho vizí stojí, jak se mění výuka a na jakých „startupech“ nyní pracuje.

Adam Hazdra

30. 9. 2011 6:25
Doba čtení: 6 minut

Vypni s Petrem Bašem převážně nikoliv o smažení kuřat

Dneska se vypneme v rozhovoru s Petrem Bašem, spoluzakladatelem pražského coworkingového centra The Hub. Hub není jen místo k sezení a přístup k Internetu, má hlavně propojovat lidi, inspirovat…

Adam Hazdra

29. 7. 2011 6:30
Doba čtení: 5 minut

Vypni s Janem Šrůtkem nejen o špehování kutilů

Na pátek si pro vás občas připravíme povídání s někým inspirativním a zajímavým. Vypneme. A přeladíme. Dnes s Janem Šrůtkem, který pracuje v Londýnské agentuře specializované na user experience.

Adam Hazdra

27. 5. 2011 6:25
Doba čtení: 5 minut