Hlavní navigace

Windows Phone Store

Windows Phone 8.1: Microsoft potvrdil podporu Dual SIM

Microsoft potvrdil, že Windows Phone 8.1 budou podporovat Dual SIM mobily a instalaci aplikací na paměťovou kartu. K dalším spekulovaným novinkám se nevyjádřil. O jaké jde?

Jiří Macich ml.

28. 2. 2014 8:54
Doba čtení: 2 minuty

Za aplikace pro Windows Phone půjde platit přes všechny české operátory

Za aplikace pro Windows Phone budou moci v ČR prostřednictvím svého operátora zaplatit i zákazníky O2 a Vodafonu. Zatím krátce tuto možnost nabízí T-Mobile.

Jiří Macich ml.

15. 1. 2013 18:51
Doba čtení: 1 minuta

Windows Phone: i zákazníci O2 a Vodafonu budou moci za aplikace platit přes operátora

T-Mobile již v závěru loňského roku nabídl svým zákazníkům možnost platit jeho prostřednictvím za aplikace a hry pro Windows Phone. Jak pro Lupu potvrdil René Keyzlar z české pobočky společnosti Microsoft, tak T-Mobile nemá exkluzivitu a brzy stejnou možnost získají i zákazníci Vodafonu a O2. „Na globální úrovni je dohoda o implementaci mobilního billingu uzavřena se všemi operátory působícími na českém trhu. Je tedy jen otázkou času, kdy lokální pobočky nabídnou tuto metodu platby za aplikace…

Jiří Macich ml.

15. 1. 2013 18:32
Doba čtení: 1 minuta

Windows Marketplace se nyní jmenuje Windows Phone Store

Nový design, lepší algoritmy, ale také nové jméno. Takový je Windows Phone Store, původním jménem Windows Marketplace. K vidění postupně na www.windowsphone.com, ale jak Microsoft v oznámení uvádí, začíná se Austrálií a Novým Zélandem a do dalších zemí se nová verze bude dostávat v průběhu několika příštích týdnů.

Daniel Dočekal

14. 9. 2012 17:04
Doba čtení: do minuty