Hlavní navigace

Představujeme porotce soutěže WebTop100: Experti na grafický design

Možnost registrace do soutěže WebTop100 tento týden definitivně skončila. Soutěž umožňuje firmám působícím v České republice porovnat své webové prezentace napříč celým internetem, ale především mezi sebou v rámci oboru podnikání firmy.
3. 8. 2012

Sdílet

V minulých dvou článcích jsme si představili porotce soutěže WebTop100, kteří budou posuzovat technické řešení webů a také odborníky na marketing. V dnešním – v pořadí již třetím textu – bychom vás chtěli seznámit s lidmi, kteří budou v soutěži WebTop100 hodnotit grafický design všech přihlášených webů. Podívejte se, kdo porotoci jsou a co mají všechno za sebou.  

Jan Andersson

Grafický designér spolupracující na projektech s především webovými firmami (Motion Media, Smarcoms, Mediafactory, Edvens aj.). 

Posledních pět let se specializuje takřka výhradně na design on-line produktů, pro které vytváří příjemná a funkční rozhraní webových a mobilních aplikací (specializovaný na platformu Android). Grafickým designérem je od roku 1995, kdy absolvoval střední designérskou školu, spoluzakladatel UGD

Jan Andersson na Twitteru a na LinkedIn.

Martin Kalda

Grafickému designu se věnuje od roku 1998. Absolvoval VUT v Brně, poté prošel několika studii a agenturami. V současné době pracuje jako art director ve společnosti Mather Advertures. 

Mimo to se se věnuje psaní članků pro online či klasická media. Je členem Art Directors Club Czech Republic a držitelem ocenění Golden Drum, Louskáček a dalších. V roce 2005 založil magazín o grafice a designu – Design portál a je zároveň jeho šéfredaktorem.

LinkedIn profil.

Pavel Kout

Pavel Kout je v jedné osobě grafikem i kodérem webdesignerského studia WEBface, působícím na trhu od roku 2001. Klade důraz na přístupnost a použitelnost, preferuje čisté a efektivní webové stránky. 

V posledních letech se specializuje výhradně na návrh designu a kódování šablon webových stránek pro zajímavou tuzemskou klientelu. Podílel se zejména na vzniku webových stránek některých subjektů státní správy. 

LinkedIn profil.

Tomáš Ludvík

Tomáš Ludvík řadu let působí jako grafik/webdesigner na volné noze pod přezdívkou LU2. 

Za tu dobu pracoval pro několik velkých agentur, malých ateliérů a přímých klientů. 

V roce 2010 spoluzaložil kreativní webové studio Intya specializující se na webové stránky, webové aplikace a internetový marketing.

LinkedIn profil.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).