Hlavní navigace

Další stanice chce spustit Prima i majitel erotické LEO TV

9. 4. 2021

Sdílet

Televize - dálkový ovladač Autor: Isifa

Zatímco loni zastavila koronavirová krize několik ambiciózních televizních projektů, letos možná začnou vysílat nové stanice. Z průběžného přehledu zveřejněného Radou pro rozhlasové a televizní vysílání vyplývá, že by jedna z nich měla být dokonce v rozlišení UltraHD (4K). 

V polovině března podal žádost o licenci na novou kabelovou stanici provozovatel erotického programu LEO TV. Jeho projekt má mít dvě licencované varianty, Extasy TV a Extasy 4K. Jak název napovídá, opět jde o vysílání pro dospělé. Už několik let se sice stejnojmenná stanice objevuje například v nabídce SledováníTV, v přehledu licencovaných stanic vedeném u RRTV ale dosud nebyla.

Přímo na Apríla, ve čtvrtek 1. dubna, si o dvě licence požádala také televizní skupina Prima. Obě licence jsou na stejný program s označením „Prima ?“, přičemž jedna je určena pro šíření v pozemním digitálním vysílání DVB-T2, zatímco druhá pro zvláštní přenosové systémy, tedy internet. 

Licence by měla vysílací rada přidělit na svém sedmém letošním zasedání, které proběhne příští týden.

Aktualizováno 11:10 – Upřesnili jsme informace o stanici Extáze.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).