Hlavní navigace

Data: Pořady Jaromíra Soukupa sleduje zhruba 60 tisíc diváků

12. 1. 2022

Sdílet

Jaromír Soukup Autor: TV Barrandov

Majitel a univerzální moderátor televize Barrandov Jaromír Soukup láká k obrazovkám zhruba 60 tisíc diváků. Vyplývá to z oficiálního elektronického měření sledovanosti, jehož výsledky poskytla sama TV Barrandov. 

Například Arénu Jaromíra Soukupa s Romanem Prymulou, Miloslavem Ludvíkem a Petrem Arenbergerem si 11. ledna 2022 zapnulo 62 tisíc lidí. V době vysílání to znamenalo podíl na sledovanosti 1,6 % v cílové skupině diváků starších 15 let. Podle Barrandova v tu dobu měla ČT24 sledovanost 1,5 % (vysílala Fokus Václava Moravce o matematice) a CNN Prima News 0,4 %.

Satiricko-publicistický pořad Týden podle Jaromíra Soukupa ve stejný den vidělo 57 tisíc lidí. A diskuse Na ostří nože se Soukupem, kde byl hostem Patrik Nacher, oslovila 59 tisíc diváků. 

„Pro nejbližší týdny se pak diváci mohou těšit na další novinky, jak z oblasti politiky a talk show, tak nově i oblasti reality show a soutěží. Konkrétní pořady představíme v nejbližších dnech a věřím, že diváky zaujmou,“ uvedl Jaromír Soukup. Na webu už televize láká na novinku s názvem Jak zbohatnout. Také její tváří bude Jaromír Soukup.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).