Hlavní navigace

Data: Seriálová novinka Hvězdy nad hlavou u diváků zabodovala

Sdílet

Filip Rožánek 31. 8. 2021
Hvězdy nad hlavou Autor: TV Prima

Konec léta, deštivé počasí a premiéry nových seriálů vedou diváky zpátky k televizním obrazovkám. V pondělí 30. srpna se nejvíc lidí dívalo na Televizní noviny na Nově (1,27 milionu, podíl na sledovnosti 36,95 procenta). 

Z nezpravodajských pořadů se nejlépe dařilo první epizodě nového seriálu Hvězdy nad hlavou. Tuto vesnickou romanci s Terezou Kostkovou v roli veterinářky vidělo na televizi Prima 1,12 milionu lidí při podílu na sledovanosti 28,81 procenta. Ukazují to data z oficiálního měření sledovanosti, které pro ATO zajišťuje agentura Nielsen Admosphere.

S novými díly se na obrazovky vrátila kriminálka Specialisté. 136. epizodu seriálu vidělo na TV Nova 904 tisíc diváků při podílu na sledovanosti 22,72 procenta. Navazující reprízu staršího dílu upřednostnilo 713 tisíc lidí (v době vysílání byl share 22,91 procenta).

Premiéru měla také seznamovací show První večeře, v níž kuchař Zdeněk Pohlreich hostí randící páry ve své restauraci. Pořad, který začal po půl desáté večer, si zapnulo 505 tisíc diváků (share 19,21 procenta).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.