Hlavní navigace

Mall TV představila další posilu, s kuchařskou show přešla ze Streamu blogerka Koko

Jan Brychta

UVNITŘ VIDEO – Jako dalšího tvůrce svého programu představila připravovaná televize Mall TV foodblogerku Koko. Zařadila se tak po bok tvůrců, které se Mallu povedlo přetáhnout z platformy Stream, včetně jejího bývalého šéfproducenta Lukáše Záhoře, producenta Milana Kuchynky, šéfdramaturga Martina Krušiny nebo architekta Adama Gebriana.

ROZHOVOR: Lukáš Záhoř – Neděláme kopii Streamu. A míříme i za hranice Česka

Chystaný pořad s Koko by se měl jmenovat 30menutovka a pilotní díl představili jeho tvůrci během filmového festivalu v Karlových Varech. Na další díly si ale budou muset diváci počkat až na podzimní spuštění celé Mall TV. 

Jak probíhalo natáčení prvního dílu ve filmových Varech, dokumentuje následující trailer. Na facebookovém profilu Mall TV pak mohou zájemci zhlédnout i kompletní pilotní díl chystaného pořadu.

Hlavní hvězda pořadu moderuje i Odpolední show na Evropě 2 a v letech 2013 a 2014 získala ocenění Blogerka roku v kategorii foodblogů. Za svoji One (wo)man show na internetové televizi Stream v pořadech Menu podle Koko, Menu domů a Menu v sezóně obdržela jejich autorka v roce 2014 i Křišťálovou lupu. Koko mohou diváci znát také jako moderátorku pořadu AutoMotoStyl na ČT1.

Našli jste v článku chybu?