Hlavní navigace

Oldřich Bajer opouští Mall Group, na pozici CEO nastoupil před rokem

16. 7. 2020

Sdílet

Mall.cz - prodejna - logo

Oldřich Bajer opouští vedení skupiny Mall Group. Na jeho místo zatím nebyl nikdo jmenován, o řízení skupiny se nově dělí užší vedení v podobě Petra Tomáška, Pavla Knapa, Jakuba Střeštíka, Radka Sekerky a Jakuba Havrlanta.

Informaci přinesl deník E15, Bajer se dle vyjádření tiskové mluvčí celé skupiny rozcházel s akcionáři v názoru na budoucí řízení firmy. „Mall Group je teď připravena vstoupit do další fáze, ve které se soustředíme na akceleraci nastavených procesů směrem k ziskovosti a excelenci v operativě,“ cituje deník šéfa představenstva, Jakuba Havrlanta.

Bajer přitom do skupiny, kterou vlastní holding Rockaway, nastoupil na místo ředitele teprve před rokem. Skupina se dlouhodobě pohybuje v obrovské účetní ztrátě a dosud se soustředila zejména na další rozvoj svých klíčových projektů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).