Hlavní navigace

Nový virus v Internetu: Badtimes

15. 12. 1998
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Dorazila k nám spěšná zpráva zpráva o nové odrůdě ryze Internetového viru, nazvaného Badtimes. Jedná se o zváště nebezpečný typ, který se šíří elektronickou poštou. Za sebou nechává ničivou spoušť: přepíše pevný disk, pošrábe cédéčka, do akvárka nalije fridex; a to není všechno.

Následující dopis rozmnožte v nejméně deseti kopiích a každou pošlete jednomu kamarádovi/ka­marádce abyste zabránili nejhoršímu…

Pokud dostanete e-mail se slovem Badtimes v subjectu, okamžitě ho smažte BEZ ČTENÍ. Jde o doposud vůbec ten nejnebezpečnější virus. Přepíše vám pevný disk. Nejen to, on zničí i všechny diskety položené poblíž počítače. Přenastaví váš termostat v ledničce, takže vám roztaje zmrzlina a srazí se vám mléko. Demagnetizuje vám proužky na platebních kartách, zruší předvolby na videu a pomocí prostorového harmonického pole poškrábe všechna CD, která si budete chtít přehrát. Vaší dívce/chlapci změní telefonní číslo.

Do akvária vám naleje Fridex. Před příchodem návštěvy vám vypije pivo a na stole nechá špinavé fusekle. Až zaspíte, schová vám klíče od auta a zbastlí vám autorádio tak, že v zácpě uslyšíte jenom šum. Vinou Badtime se zamilujete do zatvrzelého pedofila. V noci se vám bude zdát o cirkusových trpajzlicích. Až vám vaše dívka/mládenec zahne v hotelu, účet se připíše do vyúčtování vaší Visa karty.

Badtime vám svede babičku, bez ohledu, zda je mrtvá či živá. Taková je síla Badtime, že sahá až za hrob, aby se dotkla toho, co je nám nejdražší. Onemocníte tou nemocí, která napadá kaštany. Je zákeřná a vynalézavá. Je nebezpečná a strašná. A to jsem se zmínil jen o části toho, co umí!

Obavy jsou velmi, velmi na miste. Horší virus neexistuje!

Doufám, že vás tato blbinka v předvánočním shonu aspoň trochu pobavila.

CIF23

Marek Antoš


Některé starší blbinky:

* Jak doopravdy vznikl svět?
* Převážně nevážně o Kachně
* Zpráva z kachní farmy: PVT kupuje CESNET!

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).