Hlavní navigace

Ondřej Tolar odešel z Economie do CNC, bude řešit sdílení obsahu

15. 1. 2018

Sdílet

Ondřej Tolar

Sdílení obsahu mezi jednotlivými weby vydavatelství Czech News Center (CNC) bude mít na starost Ondřej Tolar, někdejší šéfredaktor iDNES.cz, který posledních dva a půl roku působil ve vedení vydavatelství Economia. Měl zde na starost rozvoj digitálních magazínů.

Tolar nastupuje v CNC do nově zřízené funkce. Má zajišťovat sdílení obsahu mezi weby, mezi které patří například Blesk.cz, Info.cz, iSport.cz, E15.cz či Reflex.cz. Vedení CNC si od kroku slibuje, že redakce budou spolu lépe komunikovat a využívat potenciál celého mediálního domu.

„V roce 2017 naše weby extrémně rostly. Zároveň cítíme, že máme další možnosti, jak se rozvíjet. Jednou z nich je například ještě lepší využití obsahu, který jednotlivé newsroomy produkují. A právě proto se na tuto oblast chceme zaměřit. Jsem přesvědčený, že Ondřej Tolar a jeho mimořádné zkušenosti nám v tom výrazně pomohou,“ uvedl ředitel Online Matěj Hušek.

Tolar v Economii působil od října 2015, kde měl na starost nejprve digitální magazíny a pak se věnoval videoobsahu. V posledním roce pomáhal i s řízením denního provozu zpravodajského newsroomu.

Předtím pracoval 15 let v mediální skupině MAFRA. Postupně prošel několika pozicemi, dělal vedoucího zpravodajské redakce, sedm let zástupce šéfredaktora a posléze celou redakci vedl.

Economie zatím místo po Tolarovi nebude obsazovat, uvedl web MediaGuru.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 1. 2018 7:06

    :) (neregistrovaný)

    To je takovej idealista, snad ho tam v CNC nerozcupujou...

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).