Hlavní navigace

Představuje se seriál Hra. Podívejte se na první trailer z dílny připravované Mall TV

12. 7. 2018

Sdílet

Hra Autor: Mall TV

UVNITŘ VIDEO – Chystaná televize Mall TV, které se povedlo přetáhnout několik tvůrců z platformy Stream včetně jejího bývalého šéfproducenta Lukáše Záhoře, producenta Milana Kuchynky, šéfdramaturga Martina Krušiny nebo architekta Adama Gebriana, představila na svém facebookovém profilu trailer k prvnímu chystanému seriálu.

ROZHOVOR: Lukáš Záhoř – Neděláme kopii Streamu. A míříme i za hranice Česka


Autor: Mall Group

Šéfproducent Lukáš Záhoř, kreativní producent Milan Kuchynka a šéfdramaturg Martin Krušina.

Televize Mall uvede první avizovanou novinku během letošního podzimu a podle zveřejněných informací by se mělo jednat o sérii nazvanou Hra z dílny režiséra Jana Prušinovského. Ten stál za komediálními cykly, jako je Autobazar Monte Karlo, Okresní přebor nebo Čtvrtá hvězda.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 7. 2018 10:06

  Mr. McFly

  Na tu českou trapnost se dívat nebudu, ale ten norský seriál vypadá dobře. :-) Nevím proč, ale většina české produkce mi připadá atraktivní asi jako lejno na chodníku... Zřejmě za to mohou ty pitomé české seriály a hloupé filmy. Existují i výjimky, ale ty bych spočítal na prstech jedné ruky. Sorry jako.

 • 12. 7. 2018 7:00

  Niemand (neregistrovaný)

  Miniaturní verze Truman show po česku? No nevím. Jako nápad by to obstálo před dvaceti léty. Dnes už tohle téma je dost vyčichlé a pozorování života druhých pod mikroskopem je spíše běžná rutina, než něco, co má zábavný potenciál. Nebo to má být alegorie na budoucnost ve stylu "skrytá kamera do každé rodiny"?

 • 12. 7. 2018 8:49

  retro silenstvi (neregistrovaný)

  On to ani neni cesky napad. Je to remake norskeho serialu Match. Ten ma jednu vyhodu. Ma v hlavni roli herce, s kterym se lze identifikovat, coz je u podobneho serialu dost dulezite.
  http://dramaquarterly.com/tag/martin-lund/

 • 12. 7. 2018 14:20

  Hodný Davča

  Nevím, ale seriály českých internetových televizí jsou minimálně pod vlivem odpudivých sil, poněvadž už nezastávám názor z minulosti, že by dramatická tvorba českých komerčních televizí je to nejhorší, k čemuž je možno použít zobrazovač . Mne opět dostal Vallé a první část "Sharp Objects" na HBO. Režisér je pro mne velkou zárukou kvality a tak jsem velmi zvědav, jaká bude druhá řada Sedmilhářek, po změně na postu režiséra seriálu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).