Hlavní navigace

Seriál o hasičích zajistil Nově nejlepší letošní výsledek v hlavním vysílacím čase

Sdílet

Filip Rožánek 12. 7. 2021
Co ste hasiči Autor: TV Nova

Premiéra seriálu Co ste hasiči se stala nejsledovanějším nezpravodajským pořadem televize Nova v hlavním vysílacím čase od začátku letošního roku. První epizodu vidělo v pátek 9. července 2021 celkem 1,47 milionu diváků starších 15 let. 

V širší cílové skupině, která zahrnuje i děti od čtyř let, byl počet diváků 1,65 milionu. V cílové skupině 15–54 let, na kterou se Nova zaměřuje při prodeji reklamního času, nový formát sledovalo 46,62 % diváků. 

Seriál se odehrává v prostředí malebného Ladova kraje a odlehčeně nahlíží do sousedského života obyvatel vesnice Horní. V hlavních rolích účinkují Václav Kopta a Petr Rychlý, centrem děje je místní hasičská jednotka.

Celý páteční hlavní vysílací čas byl pro Novu z hlediska podílu na trhu 46,69 % dosud nejúspěšnějším dnem letošního roku v cílové skupině 15–54 let.

Divákům se v pátek líbil také premiérový díl seriálu Kameňák, jeho podíl na sledovanosti byl 31,58 % v cílové skupině 15–54 let.

Zdroj dat: TV Nova/ATO-Nielsen Admosphere

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 7. 2021 10:48

  bez přezdívky

  Viděl jsem to a moje očekávání byla hluboce za tím, co Nova předvedla. To i ten Kameňák byl už lepší. Podle mě je to naprostá tragédie..

 • 12. 7. 2021 15:27

  bez přezdívky

  Myslel jsem, že Kamenak je dno trapnosti, ale spletl jsem se. Hasiči jsou nejspíš pokus dosáhnout hloubkoveho rekordu. Tato čísla už Nova nesmí zopakovat.

 • 12. 7. 2021 18:50

  Pamětník

  Na posouzení kvality "díla" bylo nutné alespoň část ho zhlédnout. Možná, díky upoutávkám již několik týdnů předem, to při té programové bídě zkusilo shlédnout více diváků, ale je otázkou, zda vydrželi celou dobu a zda se příště opět k další epizodě před obrazovku vrátí?

  Neměl jsem tu odvahu si to pustit a tak jen sleduji reakce z webů, kde ohlasy neodpovídají tak rekordní sledovanosti. Na druhé straně, pokud má někdo rád "kameňákovský" humor, je to přece jen novinka mezi současnými reprízami.

 • 13. 7. 2021 11:26

  bez přezdívky

  Jak vidno, tak ani tentokrát člověk nedostane seriál, který by poavil tak, jako svého času Hospoda, Comeback a Okresní přebor