Hlavní navigace

Sledovanost O2 TV vzrostla, u Pornhubu tráví diváci průměrně 21 minut

1. 4. 2020

Sdílet

O2 TV Autor: O2

O2 TV kvůli zavedení nouzového stavu a dalším vládním opatřením zaznamenala o pětinu vyšší sledovanost než v předchozím měsíci. Největší zájem byl o zpravodajské kanály, mezi divácky nejoblíbenější programy se zařadily také kanály pro dospělé.

Sledovanost ČT24 přes O2 TV se zvýšila o 346 procent, kanály pro dospělé zaznamenaly o 191 procent vyšší zájem. O dost méně narostla sledovanost dětských kanálů, „jen“ o 35 procent.

Velký zájem mezi majiteli O2 TV vzbudilo bezplatné zařazení stanice PornHub TV do nabídky všech tarifů. „Alespoň jednou si tento program pustil každý čtvrtý zákazník O2 TV a průměrně strávil sledováním tohoto kanálu 21 minut,“ poznamenala šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová. Stanice PornHub TV proto zůstane zdarma do 15. dubna v nabídce tarifů O2 TV L a O2 TV Stříbrná.

„U diváků, kteří konzumují obsah na televizi prostřednictvím set-top boxů, převažuje lineární sledování. V případě mobilní aplikace nebo webu je situace odlišná. Více než polovinu celkové sledovanosti na těchto zařízeních tvoří zpětné zhlédnutí,“ tvrdí Lenerová. Sledovanost O2 TV celkově stoupla o 19 procent, zájem o živé vysílání o 21 procent.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 4. 2020 17:01

  Mujmuf

  Nespokojené reakce zákazníků, kterým díky tomuto velkému využívání O2TV služba nefunguje na 100%, pochopitelně nenapíšou....
  V podvečerních hodinách téměř nemožné využívání služby zpětného sledování. Když chcete nahlásit poruchu tak po dlouhé analýze služby a přípojky, se objeví hláška "Vaše služba a přípojka je v pořádku" a přitom koukáte na zamrzlý obraz. Když už se nějakým zázrakem dokážete spojit s podporou, tak vám poradí reset modemu a STB.
  Zkoušel jsem i podávat reklamaci na tyto konkrétní dny. Ovšem problém je v tom, že Vám odpoví, že důkladně Váš požadavek prozkoumali a žádné záznamy o poruše na Vaší lince neevidují a proto reklamaci bohužel musí zamítnout. Ale "jako projev dobrých vztahů" vám dají slevu cca 50,-
  Ta služba je evidentně přetížená....
  Jako PR pro někoho kdo není klientem O2 a dají mu část O2 TV za 1,- tak pro něj to je super. Ale co my klienti, kteří platíme NET 250 Mbs a TV s HBO? I když budu v karantene a nebo aktuálně bez práce tak musím platit pořád 100% za službu, kterou nemohu využívat na 100%.

 • 1. 4. 2020 20:11

  bez přezdívky

  Naštěstí je možné od dnešního dne vypovědět smlouvu bez jakýchkoliv sankcí, výpovědní lhůta je 30 dnů a pak sbohem O2...

 • 2. 4. 2020 6:59

  bez přezdívky

  Plně souhlasím s názorem!!! Mám už druhým rokem stejný problém. Pořád O2 samá chvála, ale realita jiná. Mám už O2 hodně dlouho, ale komunikace s operátory byla v dřívějších letech mnohem lepší, dovolal jste se hned a hned se to řešilo. A pokud něco nefungovalo tak následovala omluva a kompenzace. Tak jsem rozhodnut pokud se k problémům konečně někdo rozumě nevyjádří (ne automat ale třeba majitel 02, prostě někdo rozumný), tak odcházím ke konkurenci. S pozdravem Zdenda

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).