Hlavní navigace

Televize Nova oživí letní schéma premiérou seriálu Co ste hasiči

16. 6. 2021

Sdílet

Co ste hasiči Autor: TV Nova

Prázdninové schéma televize Nova zpestří nový seriál Co ste hasiči, který stanice nasadí do pátečního hlavního vysílacího času. První z osmi dílů uvede 9. července, vždy o týden dřív je uvidí předplatitelé internetové videotéky Voyo. 

„Odlehčeně nahlédne do sousedského života obyvatel vesnice Horní. Diváci se mohou těšit na řadu svérázných postaviček. V centru děje je místní hasičská jednotka a její přímočarý velitel Petr, kterého ztvárnil Petr Rychlý. Hasiče čeká řada nelehkých a mnohdy nebezpečných úkolů. Úplatný starosta obce v podání Václava Kopty je známý pletichář a snaží se hasiče v Horní zrušit,“ popisuje Nova děj své programové novinky.

Každý díl je uzavřenou epizodou s překvapivým koncem. Seriál vznikl v produkci společnosti Orbis Pictures Film pod vedením scenáristy Rudolfa Merknera (např. Vyprávěj), producentky Zuzany Konrádové a v režii Vladimíra Skórky (např. Lajna).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).