Hlavní navigace

Tržiště pro řemeslníky Supersoused meziročně vyrostlo o 48 %

15. 6. 2021

Sdílet

Žaneta Huňková, CEO SuperSoused.cz Autor: SuperSoused.cz

Startup Supersoused.cz, který provozuje tržiště pro řemeslníky, meziročně vyrostl o 48 % a loni zprostředkoval 9 tisíc zakázek. Služba hlásí 6 tisíc registrovaných uživatelů a rozšiřuje interní týmy řemeslníků, kterých má nyní již 15. Do konce roku chce mít firma 30 až 40 interních týmů. Vlastní řemeslníky služba nabízí v Praze, Brně a Ostravě, do budoucna chce zamířit i do Olomouce. Vedle interních týmů startup nabízí i služby z řad externích profesionálních řemeslníků, ale i brigádníků nebo seniorů. Celkem má v databázi 5 a půl tisíce „supersousedů“.

„I přes nástup pandemie se nám podařilo získat nové profesionály z řad instalatérů, elektrikářů či truhlářů, rozšířit počet registrovaných supersousedů na našem online tržišti. Rovněž jsme rozšířili spolupráce s asistenčními službami a nábytkářskými řetězci, kterým dodáváme komplexní službu v podobě dopravy produktů, jejich finalizace a odvoz starého nábytku. I nadále pozorujeme rostoucí poptávku po řemeslných pracích, které si většina lidí nedokáže zařídit svépomocí, a s tím související růst průměrné ceny zakázek,“ říká Žaneta Huňková, CEO Supersoused.cz s tím, že firma se chce i nadále soustředit na odbornější práce, jako je montáž kuchyňských linek, elektroinstalace nebo instalatérské práce.

Firma dlouhodobě spolupracuje s nábytkářským řetězcem IKEA, kde zprostředkovává montáž zakoupeného zboží. Nově Supersoused.cz uzavřel partnerství s asistenční službou AXA, dále spolupracuje s Global Assistance a Europ Assistance. 

"V souvislosti s přípravou nových partnerství jsme rozšířili své služby o elektrikářské, instalatérské, truhlářské a podlahářské práce. Kromě toho jsme začali poskytovat i kompletní přípravy rozvodů elektra a vody nebo odvoz odpadu do sběrného dvora. V neposlední řadě nabízíme také podlahářské práce, odsazení dveří a zárubní a služby hodinového manžela. Rádi bychom tak kromě nábytkářských řetězců chtěli oslovit rovněž hobby markety nebo koupelnová studia,“ dodává Huňková.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 6. 2021 11:55

  bez přezdívky

  Nějak jsem to nepochopil. Zkusmo jsem si chtěl najít kohokoli na cokoli ve městech okresech Děčín,Česká Lípa, Liberec a ty položky tam vůbec nejsou na výběr. A to ani pokud bych chtěl nabídnout mojí práci (tam je ale položka Liberec už k vidění)
  Zcela jsem tedy nepochopil jak chtějí růst, když ani lidem nedají možnost se regnout.
  Působí to na mne jako služba pro největší města a zbytek je zcela nezajímá.
  Věnoval jsem tomu schválně tolik času co mne stojí napsat inzerát na FB. Víc jim ho nedám.
  Berte to jako uživatelský test provedený klasickým spěchajícím BFU.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář a moderátor, redaktor Lupa.cz a spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve působil také v marketingu a pracoval ve státní správě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).