Hlavní navigace

Folklorika je nejsledovanější hudební televizí v rámci slovenské IPTV platformy Magio

Sdílet

Jan Brychta 17. 8. 2018
TV Folklorika

Na špici sledovanosti se tak lidová hudební stanice Folklorika drží i druhý měsíc po svém startu. U slovenských diváků poráží ostatní hudební programy zařazené do základního balíčku, tedy stanice Senzi a Rebel, a oproti druhému kanálu v pořadí dokonce zvýšila svůj náskok o dva procentní body na sedmnáct procent, píše se v tiskové zprávě slovenského Telekomu. 

Jedná se o výsledky sledovanosti sesbírané u zákazníků IPTV služby Magio. Byly do ní započítány boxy, které Folkloriku naladily alespoň jednou během července, a to po dobu nejméně tří minut bez přerušení. 

Stanice Folklorika z portfolia společnosti Slovak Telekom vysílá převážně slovenskou lidovou hudbu. Ve sledovanosti se jí zatím u předplatitelů Magia daří porážet i takové tradiční hudební programy, jako je MTV a VH1 nebo tuzemská televize Óčko. 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 8. 2018 17:14

  Anonymní televizní divák (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Řekl bych, že to vypovídá jen velmi málo o úspěšnosti kanálu Folkloristika, ale velmi hodně o věkovém složení zákazníků platformy Magio.

 • 17. 8. 2018 14:06

  retro silenstvi (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Zadne prekvapeni. Komu je mene nez padesat let, tak ma tendenci zdrhnout na YouTube. Ale starsi divaci se drzi u linearnich videoklipovych programu.

 • 17. 8. 2018 18:53

  retro silenstvi (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Mozna se tam taky vydava za folklor neco, co je spise takovou libivou fasadou. Folklor pry znamena vedomosti o svete a o nas samych, ktere se neucime ve skole, ale primo. O dechovce a drani peri ani slovo. Primitivni Cech se rozhodne prilis nelisil od primitivniho domorodce kdekoliv jinde. Komplet i s ruznymi zajimavymi ritualy, sberem bylin, poznavanim hvezd a ja nevim cim vsim.