Hlavní navigace

Vodafone stále ještě neuzavřel výběrové řízení na dodavatele IPTV platformy

13. 6. 2018

Sdílet

Vodafone TV Autor: YouTube

Ani po více než čtvrtroce se nezměnilo stanovisko tuzemského Vodafonu k probíhajícímu tendru, kterým se operátor snaží vybrat vhodného dodavatele řešení pro chystanou IPTV službu. Tu by podle informací serveru DigiZone chtěl Vodafone spustit do konce letošního roku.

V současné chvíli se na toto téma nebudeme vůbec nijak vyjadřovat, zopakovala Veronika Exnerová z tiskového oddělení operátora svoji únorovou odpověď na otázku k aktuálnímu posunu výběrového řízení a jeho časového rámce. 

Otevřenou otázkou navíc zůstává, jak situaci ovlivní koupě tuzemské pobočky UPC mateřským Vodafonem. Podle informací serveru DigiZone se uzavřeného výběrového řízení účastní společnosti dvojice firem AIM a SMART Comp, které společně provozují tuzemskou IPTV platformu Kuki, a také největší tuzemský vývojář IPTV aplikací, společnost Nangu TV

Dalším účastníkem výběrového řízení je platforma SledovaniTV.cz, která pro český Vodafone připravila v roce 2015 řešení pro nabízenou mobilní televizi. Celý proces vzniku IPTV platformy tuzemského Vodafonu budeme i nadále sledovat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).