Hlavní navigace

Vodafone TV zpřístupní všem zákazníkům Vánoční videotéku

12. 11. 2020

Sdílet

Vodafone TV Autor: Filip Rožánek

Všichni zákazníci Vodafone TV (včetně tarifu Klasik) mají ode dneška k dispozici Vánoční videotéku. Najdou v ní zhruba 50 oblíbených vánočních příběhů, filmů a pohádek. Některé klasické pohádky, jako Tři oříšky pro Popelku a S čerty nejsou žerty, budou už dostupné i v rozlišení 4K. 

Digitálně restaurovaná verze pohádky S čerty nejsou žerty vznikla díky Národnímu filmovému archivu v letošním roce. Podívejte se na trailer:

Není potřeba se o nic starat, vánoční sekce se zobrazí automaticky a její obsah lze přehrávat opakovaně, nic navíc se neúčtuje. Podle internetových stránek operátora bude v provozu od 12. listopadu 2020 do 31. ledna 2021. 

Videotéka bude podle tiskové zprávy také součástí UPC TV. 

„Vodafone TV letos v Česku urazila obrovský kus cesty. Spustili jsme ji v březnu, v létě k ní připojili jako jediný operátor v zemi partnerskou službu Netflix a na podzim jsme nabídli první filmy v nejvyšším rozlišení 4K. Jsem přesvědčený o tom, že Vodafone TV je dnes nejlepším zdrojem televizní zábavy pro rodiny,“ prohlásil Quique Vivas, viceprezident Vodafonu pro nefiremní zákazníky. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).