Hlavní navigace

JIŽ ZÍTRA: V. kulatý stůl DigiZone.cz o souboji digitálních platforem

29. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
29. 9. 2008

Na úterý 30. září odpoledne připravuje server DigiZone.cz již pátý kulatý stůl věnovaný digitalizaci televizního vysílání v České republice. Odborná konference s podtitulem Schyluje se k souboji vysílacích platforem? tentokrát proběhne v pražském hotelu Jalta na Václavském náměstí (naproti hotelu Adria, kde konaly poslední tři kulaté stoly DigiZone.cz). Hodina začátku akce je 13:00.

VÍCE K PROGRAMU: O čem bude V. kulatý stůl DigiZone.cz?

MM socky3

Konference bude rozdělena do tří tematických bloků. První se bude věnovat otázce, kam až dosáhnou plánované zemské digitální sítě a budou-li tedy pozemní multiplexy pokrývat zákonných sedmdesát procent území České republiky, nebo se přiblíží spíše kompletnímu pokrytí celého státu. Druhý blok se zaměří na satelitní příjem digitální televize jako fenoménu, který si v tuzemsku razí cestu od alternativního způsobu sledování televize k masové službě.

Třetí blok kulatého stolu se ponese v duchu digitální kabelové televize a IPTV jako „třetích vzadu“, kteří ale mohou překvapit. Přesný program konference naleznete na na adrese http://konferen­ce.digizone.cz/pro­gram/, kde se můžete registrovat jako účastníci. Na stejné stránce nabízíme také zpravodajský přehled o předchozích čtyřech kulatých stolech DigiZone.cz.