Hlavní navigace

Active 24 představuje službu Můj nový web.cz

15. 8. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Webhostingová společnost Active 24 představila novou službu Můj nový web.cz. Jedná se o placenou kombinaci základního webhostingu a jednoduchého systému pro správu webových stránek včetně několika šablon v různých barevných variantách. Zájemci si mohou vyzkoušet demoverzi zdarma. Na první pohled je zřejmé, že se tato služba zaměřuje opravdu na nenáročné uživatele. Standardní cena činí 117,80 Kč měsíčně a zahrnuje doménu druhého řádu, poskytování publikačního systému, několik jednodušších šablon…

Webhostingová společnost Active 24 představila novou službu Můj nový web.cz. Jedná se o placenou kombinaci základního webhostingu a jednoduchého systému pro správu webových stránek včetně několika šablon v různých barevných variantách. Zájemci si mohou vyzkoušet demoverzi zdarma. Na první pohled je zřejmé, že se tato služba zaměřuje opravdu na nenáročné uživatele. Standardní cena činí 117,80 Kč měsíčně a zahrnuje doménu druhého řádu, poskytování publikačního systému, několik jednodušších šablon na výběr, e-mailové služby a 150 MB diskového prostoru na serveru. (Tisková zpráva)

Podobné služby však u webhosterů nejsou žádnou novinkou. Třeba konkurenční Zoner Software nabízí již delší čas svou inPage hned ve třech variantách. Pak jsou tu služby jako už všeobecně známé eStránky.cz či velmi ambiciózní Webnode.cz. Tyto služby jsou v základní variantě dokonce zdarma. Ze zahraničních služeb můžeme zmínit třeba Google Sites.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).