Hlavní navigace

Active TV zahájila promo vysílání v multiplexu 3, ostrý start plánuje na 1. června

22. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Nová televize kombinuje informace, zábavu a přímý prodej, v multiplexu 3 vysílá celoplošně. Výkonnou ředitelkou stanice je někdejší šéfka Public TV Renata Pešková.

Promo vysílání v celoplošném multiplexu 3 zahájila dnes v poledne nová televizní stanice Active TV, která se zaměřuje na přímou nabídku zboží a nabídne i informace a zábavu. Jde již o pátou celostátní televizi, která vysílá v třetí televizní síti. Za novou stanicí stojí někdejší ředitelka zaniklé Public TV Renata Pešková, která se v uplynulém roce pokoušela rozjet krajskou televizi Cézetko v Ústí nad Labem. Regionální projekt ale přišel o investora ještě předtím, než televize začala vysílat.

K TÉMATU: Exšéfka Publicu rozjede do několika týdnů v multiplexu 3 celoplošnou Active TV

„Active TV je první interaktivní televizí v České republice, která kombinuje informace, zábavu a přímý prodej prostřednictvím televizního vysílání. Formáty Active TV jsou postaveny na třech základních pilířích – interaktivitě, možnostech výhodného nákupu a kombinaci zábavy s informacemi. Vysílání Active TV nabídne divákům interaktivní soutěžní formáty, ezoterický obsah, světové dokumentární cykly o přírodě, vědě a technice, cestování, vaření i zvířatech a nezapomíná ani na děti,” přiblížila Renata Pešková.

ČTĚTE TAKÉ: Z multiplexu 3 se pomalu stává teleshoppingová síť

MM AI t

Majitelem Active TV je maďarská společnost EsoTV Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság, která zajišťuje pro řadu českých a slovenských televizí večerní a noční věštěcké televizní pořady Ezo TV. “Interaktivní dětské studio v kombinaci s licencovanými pohádkami i vlastní tvorbou vykouzlí úsměv na rtech dětem a možnost oddychu pak nabídne jejich rodičům. V nočních vysílacích časech si pak na své přijdou i milovníci lechtivějších filmů a pořadů,“ slibuje Pešková, která je jednou z jednatelek licencované společnosti TV CZ.

Pro příjem nového programu je třeba některé set-top-boxy nebo digitální televizory přeladit. Stanice chystá i vlastní internetové stránky www.active-tv.cz, které však zatím nejsou v provozu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).