Hlavní navigace

Agregátor zpráv Nový den nefunguje, pro Atlas není prioritou

Jiří Macich ml.

Agregátor zpráv Nový den patřící pod portál Atlas.cz je mimo provoz resp. nefunguje tak, jak by měl. Nezobrazuje se design, načítání je extrémně pomalé a odkazy na články nefungují. Služba novyden.atlas.cz dočasně postupně končí. Díky spojení s Centrum.cz máme nyní dostatečně pokryté zpravodajství službami Aktuálně.cz a Azpravy.cz. Ty jsou nyní pro nás prioritou. K službě Nový den se plánujeme v budoucnu navrátit, napsal Martin Březina z Atlasu Adamu Javůrkovi, který na svém blogu Online…

Agregátor zpráv Nový den patřící pod portál Atlas.cz je mimo provoz resp. nefunguje tak, jak by měl. Nezobrazuje se design, načítání je extrémně pomalé a odkazy na články nefungují. Služba novyden.atlas.cz dočasně postupně končí. Díky spojení s Centrum.cz máme nyní dostatečně pokryté zpravodajství službami Aktuálně.cz a Azpravy.cz. Ty jsou nyní pro nás prioritou. K službě Nový den se plánujeme v budoucnu navrátit, napsal Martin Březina z Atlasu Adamu Javůrkovi, který na svém blogu Online žurnalistika na současný stav služby tento týden upozornil.

Nesouhlasím ani s tvrzením, že Nový den není potřeba, protože centrum/atlas má Azprávy a Aktuálně. Je to přeci zcela jiný typ služby, který Azprávy a Aktuálně nenahradí. Pokud je z této trojice někdo zbytečný, jsou to Azprávy, které dublují Aktuálně, píše rezolutně Adam Javůrek. Nový den není jediný agregátor zpráv na českém Internetu. Nedávno například byla spuštěna betaverze české mutace Google News.

Našli jste v článku chybu?
26. 4. 2008 0:06
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Březina lže. Nový den je jiný typ služby, a pokud mu něco konkuruje, tak Vyhledávání ve Zprávách na Morfeu, které není zrušeno i přesto, že "máme nyní dostatečně pokryté zpravodajství službami Aktuálně.cz a Azpravy.cz". Březina se snaží zamaskovat totální neschopnost Centra Nový den dále provozovat. Nový den už několik týdnů nefungoval a vypnutí je poslední rána z milosti. Kecy o strategii mají jen maskovat to, co již maskovat déle nešlo. Jak si jinak vysvětlit, že si "Pan …
26. 4. 2008 0:16
MoB (neregistrovaný)
Ono to už nefunguje hodně týdnů, jenže když jsem je na to upozorňoval já, tak ještě lhali, že to řeší. Tak jsem po několika urgencích tuto adresu vyhodil ze svých bookmarků a používám Google News. Tak nám v Atlas zabili dobrou službu... jestli si myslí, že se k nim lidi vrátí, až se to v Atlase rozmyslí, tak se šeredně pletou. Mezitím si všichni najdou alternativu a na celý Atlas se zvysoka... vykašlou.