Hlavní navigace

Agregátor zpráv Nový den nefunguje, pro Atlas není prioritou

25. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Agregátor zpráv Nový den patřící pod portál Atlas.cz je mimo provoz resp. nefunguje tak, jak by měl. Nezobrazuje se design, načítání je extrémně pomalé a odkazy na články nefungují. Služba novyden.atlas.cz dočasně postupně končí. Díky spojení s Centrum.cz máme nyní dostatečně pokryté zpravodajství službami Aktuálně.cz a Azpravy.cz. Ty jsou nyní pro nás prioritou. K službě Nový den se plánujeme v budoucnu navrátit, napsal Martin Březina z Atlasu Adamu Javůrkovi, který na svém blogu Online…

Agregátor zpráv Nový den patřící pod portál Atlas.cz je mimo provoz resp. nefunguje tak, jak by měl. Nezobrazuje se design, načítání je extrémně pomalé a odkazy na články nefungují. Služba novyden.atlas.cz dočasně postupně končí. Díky spojení s Centrum.cz máme nyní dostatečně pokryté zpravodajství službami Aktuálně.cz a Azpravy.cz. Ty jsou nyní pro nás prioritou. K službě Nový den se plánujeme v budoucnu navrátit, napsal Martin Březina z Atlasu Adamu Javůrkovi, který na svém blogu Online žurnalistika na současný stav služby tento týden upozornil.

Nesouhlasím ani s tvrzením, že Nový den není potřeba, protože centrum/atlas má Azprávy a Aktuálně. Je to přeci zcela jiný typ služby, který Azprávy a Aktuálně nenahradí. Pokud je z této trojice někdo zbytečný, jsou to Azprávy, které dublují Aktuálně, píše rezolutně Adam Javůrek. Nový den není jediný agregátor zpráv na českém Internetu. Nedávno například byla spuštěna betaverze české mutace Google News.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.