Hlavní navigace

Aktualizovaný Google Chrome a Mozilla Thunderbird

17. 9. 2010
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Google Chrome 6 se dočkal důležité bezpečnostní aktualizace. Build 6.0.472.59 přináší celkem deset záplat. Většina ošetřovaných problémů postihuje uživatele MS Windows. Důležitost šestice oprav je hodnocena jako vysoká. Nálezci opravených bezpečnostních chyb si celkem přišli na odměnu čtyři tisíce dolarů. Ve vývojářském kanálu je pak nově k dispozici raná verze Google Chrome 7 s podporou about:labs pro volitelné aktivování experimentálních funkcí.

Google Chrome 6 se dočkal důležité bezpečnostní aktualizace. Build 6.0.472.59 při­náší celkem deset záplat. Většina ošetřovaných problémů postihuje uživatele MS Windows. Důležitost šestice oprav je hodnocena jako vysoká. Nálezci opravených bezpečnostních chyb si celkem přišli na odměnu čtyři tisíce dolarů. Ve vývojářském kanálu je pak nově k dispozici raná verze Google Chrome 7 s podporou about:labs pro volitelné aktivování experimentálních funkcí.

Další softwarovou novinkou je Mozilla Thunderbird 3.1.4 posilující stabilitu odstraněním chyby, kvůli jejíž opravě byl tento týden uvolněn i Firefox 3.6.10 a SeaMonkey 2.0.8. Žádná bezpečnostní oprava tentokrát na seznamu změn není. Pro uživatele předchozí větve vyšel také Mozilla Thunderbird 3.0.8.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.