Hlavní navigace

Allcom otevřel novou značkovou prodejnu televizní techniky v Praze

24. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 5. 2011

UVNITŘ FOTO Novou značkovou prodejnu televizní techniky otevřela v Praze společnost Allcom, která se zabývá dovozem, distribucí a velkoobchodním prodejem satelitní a televizní techniky. Obchod sídlí na adrese společnost v ulici Sedmidomky 457 na Praze 10 v Bohdalci a nabízí především satelitní přijímače. Zároveň je kontaktním a prezentačním místem pro satelitní službu Skylink, jejíž výkonný ředitel Jaromír Glisník prodejnu minulý týden slavnostně otevřel.

ebf 24 - tip duben

Obchod dále zajišťuje kompletní podporu a servis pro příjem pozemního televizního digitálního signálu a veškeré komponenty pro instalaci anténních pozemních i satelitních rozvodů, sdělila mediální zástupkyně Allcomu Markéta Frančová. V prodejně je možné porovnat příjem televizního signálu ve standardním a vysokém rozlišení obrazu (HDTV) a získat satelitní přijímače s pečetí Skylink Ready, které jsou kompatibilní s dekódovacími kartami ICE a Irdeto.

Slavnostního otevírání nové prodejny se zúčastnil i šéf satelitního Skylinku Jaromír Glisník (uprostřed vlevo). Foto: Allcom

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).