Hlavní navigace

Alles Gute se vrací s Otázkami Václava Hlodavce. Na Stream.cz

18. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
18. 2. 2009

Populární zábavný pořad Česká soda se po letech vrací – alespoň v podobě lekcí německého jazyka Alles Gute na internetové televizi Stream.cz. Od této neděle 22. února jej bude Stream.cz vysílat jednou za čtrnáct dní. Upozornil na to server Lupa.cz. Na pořadu budou spolupracovat Milan Šteindler, David VávraPetr Čtvrtníček, představitelé původní České sody, kterou pro Českou televizi vyráběla společnost Febio.

Stream.cz si zatím nechal vytvořit 12 dílů Alles Gute. Pořad se nemůže jmenovat Česká soda, protože ochrannou známku k výrobě a vysílání televizních pořadů s tímto názvem mají ČT a Febio. Nechali jsme se Streamem.cz, konkrétně panem doktorem Petanou, vyprovokovat ke vstupu do již dávno vyschlé řeky. Sami sebe recyklujeme za pomoci pánů Stalina a Hitlera. Dostali jsme se tak do zapeklitých situací, a abychom se ochránili, namazali jsme si pokožku zázračným Reinhard Sonnen Reichsprotektorem, přiblížil na úterní tiskové konferenci Streamu Milan Šteindler.

ICTZ23

Věrni odkazu sochaře Davida Černého, nám nebylo lhostejné ani naše vůdcovství v Evropské unii. Závažné otázky si s námi kladlo i pár kolegů, jako například hlodavý Petr Čtvrtníček v Otázkách Václava Hlodavce, či Děda Mráz v podání Roberta Nebřenského. Jako sudetská menšina jsme se spojili s příslušníky romské menšiny a vyměnili si s nimi role, dodal Šteindler.

Jednotlivé díly Alles Gute by měly mít čtyři až osm minut, oproti 15 až 20 minutám televizní České sody. Stream.cz funguje pod hlavičkou internetového portálu Seznam.cz a spolupracuje také se skutečnými televizemi, například s Primou.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.