Hlavní navigace

Hudební online obchod Allofmp3.com se má brzy znovu otevřít

31. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sporný online obchod s hudbou Allofmp3.com se brzy vrátí na scénu. Potvrzuje to i krátká zpráva, která se dnes na kontroverzním webu po několikatýdenní odstávce objevila. Jeho autoři prý dělají všechno proto, aby zákazníci opět mohli objednávat a stahovat hudbu. Provoz Allofmp3.com byl po tlaku ruských úřadů ukončen, ale soud neshledal na jeho provozu nic, co by odporovalo ruským zákonům. Allofmp3.com sice platí poplatky ruskému autorskému svazu, ale z prodávané hudby nevidí ani cent držitelé…

Sporný online obchod s hudbou Allofmp3.com se brzy vrátí na scénu. Potvrzuje to i krátká zpráva, která se dnes na kontroverzním webu po několikatýdenní odstávce objevila. Jeho autoři prý dělají všechno proto, aby zákazníci opět mohli objednávat a stahovat hudbu.

Provoz Allofmp3.com byl po tlaku ruských úřadů ukončen, ale soud neshledal na jeho provozu nic, co by odporovalo ruským zákonům. Allofmp3.com sice platí poplatky ruskému autorskému svazu, ale z prodávané hudby nevidí ani cent držitelé autorských práv. Odvádění poplatků ruskému autorskému svazu ale podle soudu stačí.

Přesné datum opětovného spuštění Allofmp3.com není známo, ale na způsobu fungování by se nic měnit nemělo, což zřejmě opět umožní Allofmp3.com nabízet prakticky bezkonkurenčně nízké ceny. (CDRInfo)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.