Hlavní navigace

AMC promuje příchod svého nového kanálu, který od 5. listopadu nahradí MGM

15. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Poutání na blížící se start AMC probíhá ve dvou rovinách. Ta první, viditelná na první pohled, je trvalé umístění loga „AMC Coming Soon“ do pravého horního rohu obrazovky.

Ve vysílání tematického kanálu MGM, který přináší klasiku stříbrného plátna studia Metro-Goldwyn-Mayer, se objevily první prvky, které upozorňují diváky na blížící se start nového tematického programu AMC. K tomuto kroku dojde 5. listopadu krátce po půlnoci. Prvním filmem, jenž by měla rebrandovaná (proměněná) stanice divákům přinést, bude patnáct let starý snímek zesnulého režiséra Stanleyho Kubricka Eyes Wide Shut, kde se v hlavních rolích představí Tom CruiseNicole Kidman. Změna souvisí se zánikem původního vlastníka programu, společností Chellomedia, a jeho přechodem k AMC Networks.

Start filmového a seriálového kanálu AMC se blíží, upozorňuje ve vysílání stanice MGM
Autor: repro foto MGM

Start filmového a seriálového kanálu AMC se blíží, upozorňuje ve vysílání stanice MGM

K TÉMATU: MGM se odkloní od svého původního zaměření, na konci roku se změní na AMC

ebf - tip do článku - debata

Poutání na blížící se start AMC probíhá ve dvou rovinách. Ta první, viditelná na první pohled, je trvalé umístění loga „AMC Coming Soon“ do pravého horního rohu obrazovky. Co se týká druhého prvku, jedná se o přibližně dvacetisekundový grafický promo spot v angličtině a maďarštině. Do překladu obsahuje následující poselství divákům: Oblíbený americký kabelový kanál brzy přichází do vašich domovů s nejnovějšími sériemi „Halt and Catch Fire“ a „The Divide“. Mottem stanice bylo zvoleno spojení „Something More“, tedy „Něco navíc“. Doplněná je následně informace o termínu startu tematického programu.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).