Hlavní navigace

Analytik Filip Rožánek míří do Ecomomie, do rozhlasu odtud odchází Adam Javůrek

30. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Věříme, že spolupráce bude přínosná jak pro nás, tak pro Filipa a že u nás zúročí veškerý svůj talent a znalosti,” uvedl pro MediaGuru.cz šéfredaktor iHNED.cz Miloš Čermák.

Za personální rošádu by bylo možné označit výměnu analytiků Českého rozhlasu a vydavatelství Economia. Zatímco Filip Rožánek, jak v pondělí informoval server MediaGuru.cz, se stává novou posilou zmiňovaného mediálního domu, opačným směrem naopak míří Adam Javůrek. Na tuto skutečnost pro změnu upozornila Lupa.cz, která má stejného vydavatele jako DigiZone.cz, společnost Internet Info. Rožánek, jehož nejznámějším projektem je pravděpodobně Srpen 1968, z Českého rozhlasu odešel za nejasných okolností. Jako oficiální důvod uvedlo vedení média reorganizaci.

CIF23

K TÉMATU: Český rozhlas opouští jedna z nejvýraznějších tváří, analytik Filip Rožánek

Editor inovací mediálního domu Economia Adam Javůrek nastupuje do Českého rozhlasu od začátku srpna. Přesto, že personální rošáda může vypadat jako předem domluvená, podle Lupy tomu tak není. Javůrek se stane zaměstnancem Českého rozhlasu, konkrétně Centra zpravodajství, od pátku 1. srpna. Budu pomáhat s využíváním nových médií pro zpravodajství Českého rozhlasu a budu dělat multimediální tréninky redaktorů Centra zpravodajství, sdělil Lupě Javůrek. Na sociální síti Twitter popřál Roženek svému následovníkovi v jednom z tweetů hodně štěstí a „dobrou chuť v tamní jídelně“.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).