Hlavní navigace

Animal Planet v Digi TV už jen na jedné frekvenci

20. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

20. 2. 2009

Zákazníci satelitní platformy Digi TV mohou nyní ladit dokumentární kanál Animal Planet už jen na jediné frekvenci, a to 12723/H s SR 27500 a FEC 2/3. Program byl donedávna vysílán i na 12643/H prostřednictvím družice Intelsat 10–02 na 1 st. záp., ale nyní už zde diváci naladí místo obrazu pouze monoskop s barevnými pruhy. Bylo pouze otázkou času, kdy k tomuto kroku Digi TV přistoupí, protože českou audio stopu přidala na novou frekvenci už loni v prosinci.

cif-tip-téma-foto

Animal Planet, kterou mohou abonenti naladit nyní, je stejná verze kanálu, která je dostupná např. pro zákazníky konkurenční UPC Direct. Kromě české audio stopy nabízí kanál také anglickou a maďarskou. Od dubna bude vysílán program čtyřiadvacet hodin denně a společnost Discovery Networks CE, která ho provozuje, slibuje ještě více poutavého obsahu zaměřeného na zvířata. V říjnu loňského roku se také představil kanál s novým grafickým vizuálem.

ČTĚTE TAKÉ:
Discovery představí v březnu nové logo a začíná lokalizovat
Animal Planet na platformě Digi TV v nové verzi
Dokumentární kanál Animal Planet od října v novém

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.