Hlavní navigace

Animal Planet v Digi TV už jen na jedné frekvenci

20. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

20. 2. 2009

Zákazníci satelitní platformy Digi TV mohou nyní ladit dokumentární kanál Animal Planet už jen na jediné frekvenci, a to 12723/H s SR 27500 a FEC 2/3. Program byl donedávna vysílán i na 12643/H prostřednictvím družice Intelsat 10–02 na 1 st. záp., ale nyní už zde diváci naladí místo obrazu pouze monoskop s barevnými pruhy. Bylo pouze otázkou času, kdy k tomuto kroku Digi TV přistoupí, protože českou audio stopu přidala na novou frekvenci už loni v prosinci.

Lupa tip MF temata2

Animal Planet, kterou mohou abonenti naladit nyní, je stejná verze kanálu, která je dostupná např. pro zákazníky konkurenční UPC Direct. Kromě české audio stopy nabízí kanál také anglickou a maďarskou. Od dubna bude vysílán program čtyřiadvacet hodin denně a společnost Discovery Networks CE, která ho provozuje, slibuje ještě více poutavého obsahu zaměřeného na zvířata. V říjnu loňského roku se také představil kanál s novým grafickým vizuálem.

ČTĚTE TAKÉ:
Discovery představí v březnu nové logo a začíná lokalizovat
Animal Planet na platformě Digi TV v nové verzi
Dokumentární kanál Animal Planet od října v novém

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.